Sledujte nás na sociálních sítích

Aplikace/hry

OldOS: Aplikace, která vrací prostředí iOS 4 na moderní iPhony

Napsal

dne

Modernizaci uživatelského rozhraní operačních systémů nelze zastavit, ani z hlediska konkurenčních bojů a tak se není čemu divit, že se autoři snaží o neustálé vylepšování a úpravu ikonek, ale i samotného prostředí. Přestože není možné vrátit se oficiálně a plnohodnotně zpět na historickou verzi iOS, existují různé nástroje a emulátory, které vám nostalgicky připomenou krásná léta počátků. Tentokrát se na internetu objevil projekt od teprve 18letého vývojáře Zana Kleinberga, který se rozhodl udělat radost všem fanouškům vychvalující starší verze systémů, konkrétně pak verzi iOS 4.

OldOS App Takes Your iPhone Back To iOS 4 & Simpler Times

Přestože většina uživatelů v současném okamžiku řeší nejnovější funkce nedávno představeného systému iOS 15, mladý vývojář na svém Twitteru oznámil, že vydává aplikaci s názvem OldOS, jenž přináší staré grafické prostředí, se kterým jsme se mohli setkat v roce 2010. O co se tedy jedná? V podstatě jde o povedený emulátor, nebo chcete-li druhý operační systém, který žije uvnitř aplikace ve vašem telefonu. Jak uvádí některá zahraniční média, jedná se o skutečně funkční (téměř) a dokonalou rekonstrukci výše zmíněného systému. Mimochodem, tato verze přinesla opravdu mnoho novinek, jako jsou třeba složky na domovské obrazovce, kontrola pravopisu, nebo třeba možnost přidání vlastních tapet na plochu.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články