Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple Watch Ultra za 50 $ z Číny. Je tohle nejlepší padělek?

Napsal

dne

O masivní popularitě produktů společnosti Apple se nemusíme příliš rozepisovat. Kromě toho, že se z nich v určitých mezích inspirují ostatní technologičtí výrobci se taktéž na světovém trhu v obrovském měřítku setkáváme s jejich věrohodnými padělky z Asie. Kopie nebo chcete-li napodobenina elektronického zařízení je navržena tak, aby vypadala stejně jako původní zařízení, ale je zpravidla vyrobená z nižší kvality nebo s menším množstvím funkcí. Tentokrát se ale na internetu objevila věrná kopie nejnovějších hodinek Apple Watch Ultra, kterou na první pohled od originálu jen těžko rozpoznáte.

Určitě vám nechceme podobné produkty doporučovat, spíše jde o informativní charakter, jak věrohodně lze sestrojit jeden z nejnovějších gadgetů a podle nás se jedná o jeden z povedenějších kousků, alespoň po stránce designu. Jakmile však zmiňovaný i10Ultra nastartujete, lze zaznamenat pomalejší reakce systému a celkově působí rozlišení displeje o mnohem méně kvalitněji, než bychom očekávali.

Padělky elektroniky jsou také často prodávány za nižší cenu než původní zařízení, což může vést ke klamavému marketingu a podvodům. V tomto případě vychází asijský klon na 50 dolarů, tedy v přepočtu na necelých 1200 korun. Výrobce si dal záležet i na samotném balení, přičemž nás překvapila magnetická nabíječka, nebo téměř identické zpracování designu. Více si můžete prohlédnout na přiloženém videu od Hugha Jeffreyse.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články