Sledujte nás na sociálních sítích

Kontakt

Rádi bychom se Vám nejprve představili. Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Na českém internetu působíme již od roku 2012, přičemž o rok dříve jsme byli součástí magazínu SuperApple. Za dobu existence jsme rozšířili základnu čtenářů a čísla návštěvnosti se každým dnem zvyšují.

Na českém trhu Apple internetových magazínů si stojíme velmi slušně. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Naším cílem je také poskytovat aktuální zpravodajství ze světa Apple, tvořit užitečné návody, ale především poradit s jakýmkoliv problémem. Máte zájem o spolupráci? Chcete u nás inzerovat, nebo zviditelnit vaší aplikaci mezi uživateli? V tomto případě nás prosím obratem kontaktujte na uvedených informacích. Budeme se snažit odpovědět okamžitě.

 

Informace a dotazy: Inzerce a reklama: Redakce:
 Informační schránka Použijte následující adresu Máte pro nás tip na článek?
info@fanapple.cz info@fanapple.cz info@fanapple.cz
• Máte pro nás tip na zajímavý článek?
V případě, že máte zajímavou informaci, která by mohla zajímat další jablečné fanoušky, určitě kontaktujte naši podporu s nápadem. Nebráníme se vzájemné spolupráci, v případě, že chcete psát pro FanApple.cz, do našeho týmu stále hledáme talentované redaktory.
• Máte zájem u nás inzerovat?
Naše inzerce je určena především pro prodejce Apple produktů, prodejce příslušenství, servisní střediska, lektory, nebo vývojáře a developery softwaru. Nebráníme se však jakémukoliv sortimentu a zaměření, v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem.
• Chcete recenzi na váš produkt, nebo aplikaci?

Všem vývojářům a developerům nabízíme možnost vytvoření recenze aplikací, díky čemuž můžete prorazit v tuzemském obchodu App Store. Součástí recenze na produkt je sdílení na sociálních sítích, na kterých máme širokou základnu aktivních uživatelů.

• Chcete psát pro FanApple.cz?
V případě, že chcete rozšířit náš redakční tým, neváhejte a zašlete nám ukázku své práce. V současné době nemůžeme redaktory finančně odměnit, sami píšeme ze zábavy, děláme to hlavně pro čtenáře a fanoušky.

• Potřebujete poradit?
Snažíme se každému čtenáři maximálně vyhovět a zodpovědět jeho položenou otázku. Vzhledem k narůstajícím e-mailům však nemůžeme odpovídat okamžitě. V případě, že potřebujete s čímkoliv poradit, ať se jedná o výběr jablečného počítače, vyřešení problému s vašim iPhonem, nebo jiný dotaz směřovaný na naší redakci, využijte pro komunikaci raději sociální sítě, případně zadejte vaši otázku na fórum.

• Ochrana osobních údajů

Vydavatel serveru FanApple.cz (fanapple.cz) zaručuje všem čtenářům tohoto webu ochranu jejich osobních údajů. FanApple.cz nesbírá žádné osobní údaje čtenářů, vyjma těch, které jsou dobrovolně poskytnuty samotnými čtenáři (tím se myslí ty údaje, které uživatel vyplní do svého veřejně přístupného uživatelského profilu při registraci). Tyto údaje však nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám.

• Omezení odpovědnosti

Provozovatel nezaručuje, že informace publikované na internetové adrese fanapple.cz jsou správné, úplné a aktuální. Z toho důvodu provozovatel neodpovídá za škodu nebo jinou újmu, která by uživateli uvedených stránek mohla vzniknout v důsledku užití takových informací. Provozovatel dále nenese žádnou odpovědnost za obsah internetových stránek třetích subjektů, na které jeho stránky mohou odkazovat. Provozovatel neodpovídá za informace nebo obsah materiálů, které na jeho stránky umístí třetí osoby, a to bez ohledu na skutečnost, zda se tak stane s jeho vědomím nebo nikoliv. Provozovatel si však vyhrazuje právo odstranit z internetových stránek jakékoliv informace nebo materiály, které na jeho stránky umístí třetí osoby, a to bez udání důvodu.