Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Příslušenství pro iPhone bez kterého se neobejdete!

Napsal

dne

iPhone 12 Pro

Najdete pod stromečkem nový iPhone, nebo se chystáte novým iPhonem někoho ze svých blízkých obdarovat? Rozhodně byste neměli zapomínat na pořádné příslušenství pro iPhone, bez kterého se v dnešní době už skoro neobejdete. Nové iPhony mají nejen přední, ale i zadní stranu vyrobenou ze skla. Riziko poškození je tedy opravdu vysoké.

Dokonalá ochrana displeje

Ideální ochrannou pro displej iPhonu je tvrzené sklo. Dokáže ochránit iPhone nejen proti poškrábání. Poradí si i s menšími nárazy a pády. Tím nejlepším ochranným sklem je jednoznačně 3D tvrzené sklo PREMIUM. Prémiové ochranné sklo dokonale chrání i zaoblené hrany displeje. Po nalepení skoro ani nepoznáte, zde je na displeji nalepeno tvrzené sklo. Na povrchu se nachází speciální oleophobická vrstva, která se postará o usazení mastnoty a nečistot. Velkou výhodou ochranných skel je také velice snadné nalepení, které zvládne opravdu každý z pohodlí domova.

3D Tvrzené sklo na iPhone 12 a iPhone 12 Pro - 6

Obaly na zadní stranu iPhonu

Zadní strana je u novějších iPhonů vyrobena ze skla. Stačí tedy drobné zaváhání, iPhone vám upadne a zadní strana je napadrť. Osobně doporučuji na zadní stranu používat gumové či silikonové ochranné kryty. Dokáží utlumit nárazy i pády. Silikonové kryty navíc disponují vnitřní semišovou výstelkou, díky které nedochází k poškrábání iPhonu uvnitř krytu.

Příslušenství pro iPhone se slevou pro čtenáře

Pro čtenáře magazínu FanApple je připravený slevový kód: FanApple. Díky němu získáte 20% slevou nejen na příslušenství pro iPhone, ale i další produkty. Slevový kód je možné uplatnit v prvním kroku nákupního košíku. Pokud chcete mít příslušenství do štědrého dne doma, doporučujeme objednávku udělat nejpozději do 18.12.2020. Přímo na kamenné prodejně si můžete zboží vyzvednout až do 23.12.2020.

příslušenství pro iPhone

příslušenství pro iPhone

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články