Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Video: Apple vydal iOS 15.6 beta 5. Jaké nabízí novinky?

Napsal

dne

Přestože nyní každého zajímá spíše velká aktualizace v podání systému iOS 16, společnost Apple aktivně pracuje také na ostatních verzích mobilní platformy. Před několika dny totiž rozeslal vývojářům v pořadí již pátou beta verzi iOS 15.6 a iPadOS 15.6. Nejnovější sestavení přichází pouhý týden po vydání čtvrté beta verze, přičemž lze vydání pro veřejnost očekávat v nejbližších dnech.

Apple Releases iOS 15.6 Beta 5 and iPadOS 15.6 Beta 5 [Download] - iClarified

Registrovaní vývojáři mají možnost stáhnout si testovací verzi prostřednictvím portálu Apple Developer Center, případně rovnou přes své zařízení s nainstalovaným vývojářským profilem. Mimochodem, verze iOS 15.6 je zřejmě posledním sestavením v pořadí (iOS 15), který na podzim letošního roku nahradí iOS 16. Tato verze byla představena na vývojářské konferenci WWDC 2022 a nabídne mnoho zajímavých funkcí a řadu vylepšení.

Aktualizace iOS a iPadOS 15.6 není pro běžné uživatele příliš zajímavá, jelikož řeší především opravu chyb a vylepšení stability. Žádné nové funkce vývojáři ani po pěti beta verzích neobjevily. Případné změny si můžete prohlédnout na níže přiloženém videu od autora Zollotech. Přečtěte si také článek o 4 zajímavé funkce iOS 16, které se s jeho vydáním neobjeví.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články