Sledujte nás na sociálních sítích

Aplikace/hry

4 bezplatné aplikace pro úpravu videa pro iOS

Napsal

dne

Chtěli jste někdy upravovat videa, ale nevěděli jste, jak začít? Nebo možná jste profesionální editor a hledáte nástroj, který můžete použít na cestách? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano, jste na správném místě! Díky široké škále aplikací pro úpravu videa můžete tuto dovednost snadno zvládnout nebo je využít pro pokročilé projekty.

Mnoho aplikací bohužel vyžaduje, abyste zaplatili poplatek nebo si zakoupili předplatné, abyste mohli využívat všechny jejich funkce. Dobrou zprávou je, že v obchodě s aplikacemi je k dispozici spousta bezplatných mobilních editačních nástrojů a díky nim vytvoříte úžasná videa bez navýšení rozpočtu. Objevte níže čtyři nejlepší bezplatné aplikace pro úpravu videa pro iOs a vyberte si něco vhodného pro sebe!

iMovie – Editační nástroj od Applu

iMovie je nástroj pro úpravu videa vytvořený společností Apple. Jde o jednu z nejčastěji volených bezplatných aplikací majitelů mobilních zařízení této značky. Je to především díky jednoduchosti a široké škále profesionálních funkcí, které přijdou vhod jak pokročilí editoři, tak začátečníci. iMovie je tak intuitivní a snadno se používá, že opravdu nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Vyberte si mezi 20 storyboardy, 14 šablonami upoutávek a 130 soundtracky, poté přidejte spoustu nálepek nebo animovaných titulků a vytvořte fantastická videa!

Zkrácení a uspořádání videí a fotografií v aplikaci iMovie - Podpora Apple  (CZ)

Tato aplikace je kompatibilní se všemi zařízeními Apple. Znamená to, že svůj projekt můžete spustit na iPhonu, pracovat na něm na iPadu a dokončit video na počítači Mac. Vše, co musíte udělat, je odeslat svou práci pomocí AirDrop nebo iCloud Drive.

Jakmile bude video připraveno, uložte ho do knihovny v rozlišení až 4k při 60 snímcích za sekundu. Můžete je také sdílet se svými přáteli a rodinou prostřednictvím e-mailů nebo zpráv nebo je zveřejnit přímo na svém Instagramu, Tik Tok, YouTube nebo jakékoli jiné platformě.

PowerDirector – Dobrá alternativa pro iOS

Pokud si chcete ušetřit trochu času a moc se při úpravách nezahltit pokročilými nástroji, rádi využijete PowerDirector. Je to velmi intuitivní a uživatelsky přívětivá aplikace, která vám pomůže rychle a snadno vytvářet skvělá videa. Nahrajte svá videa a přidejte je na časovou osu. Odtud je můžete oříznout, oříznout, spojit nebo otočit a přidat přechody, titulky nebo komentáře.

CyberLink launches PowerDirector for iOS devices - Videomaker

Můžete si také užít používání stovek bezplatných šablon, filtrů, hudby na pozadí a zvukových efektů dostupných v knihovně. Chcete-li, aby byly vaše projekty ještě profesionálnější, upravte jas, barvu a sytost s přesností. Aplikace také umožňuje exportovat videa až do rozlišení 4k, vytvářet zrychlené a zpomalené záběry nebo nahradit pozadí editorem zelené obrazovky. Pokud však máte pocit, že tyto úžasné funkce jsou dostatečné, můžete PowerDirector upgradovat zakoupením placeného předplatného. Stojí buď 5,99 $ měsíčně nebo 34,99 $ ročně.

Movavi Clips – Hodně zábavy při editaci videa

Natočili jste na dovolené spoustu úžasných záběrů? Nebo si musíte připravit videoprezentaci do školy či práce? S Movavi Clips můžete vytvořit kompletní video během okamžiku ze svého smartphonu! Jakmile aplikaci otevřete, klepněte na ikonu plus, vyberte klipy, které chcete použít, vyberte jeden ze čtyř poměrů stran a začněte upravovat. Intuitivní ovládání v kombinaci s uživatelsky přívětivým rozhraním a výkonnými nástroji vám umožní snadno vytvářet úžasná videa, i když to děláte poprvé. Aplikace má pokročilé funkce, které posunou vaše videa na další úroveň.

Movavi Clips - Best Video Editor with Slideshows App for Android

Použijte je k oříznutí, otočení a oříznutí vašich záběrů, přidání krásných barevných filtrů, přechodů a tematických nálepek a užijte si tisíce bezplatných hudebních skladeb z vestavěné knihovny. Jedinou nevýhodou Movavi Clips je, že pokud si nekoupíte předplatné, vaše videa budou mít vodoznak. Dobrou zprávou je, že stojí pouze 1,99 $ měsíčně nebo 12,99 $ ročně a také vám umožňuje získat vysoce prioritní technickou podporu a využívat spoustu prémiových funkcí.

Vita – Snadný videoeditační nástroj

Vita je rychlý a snadný mobilní editační nástroj nabitý mnoha funkcemi. Pomocí této aplikace můžete bez problémů produkovat vysoce kvalitní videa pro osobní nebo profesionální účely. Vyberte si z několika předem navržených šablon a automaticky vytvářejte videa pouhým vložením vašich mediálních klipů. Každá šablona je kategorizována podle konceptu, jako je YouTube Intro, Tik Tok nebo Instagram Reel, takže k ní můžete snadno přistupovat.

Svá videa můžete také upravit tak, jak chcete, pomocí funkce projektu. Chcete-li začít, klepněte na tlačítko plus a vyberte mediální klipy, se kterými chcete pracovat. Můžete zrychlit a zpomalit pohyb, přidat přechody do videa, použít spoustu efektů, vložit názvy nebo vybrat skladby, aby byla vaše produkce více filmová. Když je vaše video hotové, můžete si ho snadno stáhnout v plné HD kvalitě, sdílet s ostatními nebo rovnou nahrát na platformy sociálních médií. Tato aplikace je 100% zdarma, což znamená, že si můžete užít její plný potenciál, aniž byste museli platit další náklady.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články