Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Recenze: Magnetický držák s nabíječkou CubeNest S111 pro iPhone

Napsal

dne

Vlastníte modelovou řadu iPhonu, která podporuje funkci MagSafe a hledáte dokonalý držák s nabíječkou? Pak vás rozhodně překvapí prémiová varianta S111 od brněnské firmy CubeBest. Už na první pohled zaujme svým vzhledem a dostupnými možnostmi, které zpříjemní každodenní nabíjení vašeho smartphonu. Kromě pevného upevnění a povedeného designu nabízí také pozoruhodný výkon až 15 W a příjemnou pořizovací cenu. Pojďme se společně podívat na tento výrobek, který dorazil k nám do redakce k otestování.

Pokud budete magnetický držák hledat na internetu, najdete ho pod označením Magnetic Aluminium Wireless Charging Stand, přičemž je k dispozici pouze v jedném barevném odstínu, který je dle našeho názoru dostatečně univerzální, aby dokonale zapadl na váš pracovní stůl, nebo třeba na noční stolek vedle postele. Kromě toho ale dokáže dobít také sluchátka AirPods, díky čemuž ušetří vaše každodenní činnosti. Co najdeme uvnitř standardního balení?

V případě, že byste se rozhodli tento skvělý gadget pořídit, dorazí vám v poměrně malé krabičce, což napovídá tomu, že i samotné příslušenství bude menších rozměrů. Jak již bylo uvedeno o pár řádků výše, tento kousek se prodává pouze v jedné barevné variantě, kterou je matně šedá. Už na první pohled působí luxusním dojmem a tak se skvěle bude hodit k vašemu prémiovému iPhonu. Spojit ho můžete s modely iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max a později představené s podporou MagSafe. Kromě toho si hravě poradí se všemi generacemi sluchátek včetně modelů Pro. Více technických informací najdete pod tímto odkazem.

Součástí balení je dostatečně dlouhý kabel s konektory USB-C / USB-C a uživatelský manuál s informacemi. Pokud tedy budete chtít připojit magnetický držák do elektrické sítě, musíte si síťový adaptér dokoupit. Jen upozorňujeme, že musí mít koncovku USB-C.  Samotný držák S111 je pak vysoký 13 cm, průměr jeho základny je přibližně 7,5 cm a poslední řadě průměr pogumované nabíjecí plochy, u které jsme naměřili  5,5 centimetrů.

Co se týká materiálu zpracování, výrobce vsadil na kvalitní hliník, což zaručuje perfektní a ničím nerušený vzhled. Efektivně je pak vyřešena nabíjecí ploška, kterou drží otočný kloub. Díky tomu můžete manipulovat s telefonem přesně podle vašich potřeb. Používat jej můžete na výšku, nebo třeba na šířku, přičemž dostatečně silný magnet zajistí, že se zařízení samovolně neodpojí.

Zároveň nás překvapilo, že přes malé těžiště má magnetický držák CubeNest dostatečnou stabilitu a nijak se během používání nepřevrací – k tomu vám navíc pomohou protiskluzové podložky na spodní straně. Jakmile zařízení na držák nacvaknete, díky malým rozměrům jej částečně zakryje a vypadá to opravdu moc dobře. Skvěle tak poslouží nejen v kanceláři na pracovním stole, či kuchyňské lince, ale využít můžete tento gadget kdekoliv jen potřebujete.

Pokud se budeme soustředit na další technické parametry, doporučuje se využít k napájení jeden z uvedených adaptérů s výstupním výkonem 5 W, 7,5 W, nebo až 15 W. Při Qi nabíjení v každém případě počítejte jen se 7,5 W. Nechybí tepelná, přepěťová ani proudová ochrana. Vstupní výkon je 5V/2A, 9V/2A.

Přiložený kabel je v černé barvě a trošku vyniká, nicméně to nevadí, protože jej stejně překryje plocha nabíjeného telefonu. Co ale musíme vytknout, je absence nějakého výřezu, který by připojený kabel dostatečně přichytil ke konstrukci, takhle se musíte smířit s tím, že se po nějaké době používání začne kroutit po stole. Jinak funguje naprosto podle očekávání. Po připojení magnetem ihned začne zařízení dobíjet a i během tohoto procesu je manipulace a samotné ovládání telefonu bez problému.

V případě, že tedy hledáte elegantní držák s podporou MagSafe, který ulehčí vaše každodenní činnosti a během dobíjení máte aktivitu na displeji neustále na očích, pak se jedná o skvělé příslušenství, které si zaručeně oblíbíte. Na e-shopu partnera CubeNest si pak můžete vybrat z různých variant, pokud třeba vlastníte hodinky Apple Watch a rádi byste dobíjeli obě zařízení současně. Za částku 739 korun získáte kvalitně zpracované příslušenství, které splní stejný účel, jako originální kousek od Applu.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články