Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nové reklamy prezentující bezpečnostní výhody Apple Pay

Napsal

dne

Platební systém Apple Pay je masivně využíván po celém světě, přičemž jeho základna každým měsícem narůstá. Není se čemu divit, jelikož v dnešní době chytrých telefonů a hodinek je to opravdu snadný a rychlý způsob, jak zaplatit například za nákup v obchodě. Společnost Apple neustále pracuje na vylepšování těchto služeb, přičemž nyní sdílela trojici nových reklam zdůrazňující bezpečnostní výhody oproti klasické kreditní kartě.

Hlavním důvodem, proč je lepší využívat virtuální kartu v zařízení je nemožnost zneužití. Klasickou kartu totiž může kdokoliv ukrást, nebo ji jakkoliv využít ve svůj prospěch. Apple ve videu uvádí, že takovým situacím lze předejít tehdy, když budete aktivně využívat Apple Pay. Nyní se také dost často hovoří o soudním sporu, kdy Apple údajně záměrně blokuje konkurenční platební metody využívající technologii NFC na iPhonech a Apple Watch, přičemž rozsudek zatím není známý. Jak se s tímto krokem Apple vypořádá? Bude muset umožnit přístup dalším rivalům na trhu? O tom vás budeme brzy informovat.

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články