Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Aplikace počasí v iOS 14 nabízí novou užitečnou funkci.

Napsal

dne

iOS 14 přidává spoustu nových funkcí, jako je podpora widgetů na domovské obrazovce a vylepšení Siri. Aktualizace také přináší nové funkce aplikace Počasí, včetně řady nových datových bodů a mnohem více. Začátkem letošního roku získal Apple společnost Hyperlocal Wearher Dark Sky, což je ve skutečnosti zdroj nových nástrojů, které poslední verzi operačního systému pohání.

Kalifornský gigant tvrdí, že aplikace Počasí pro iOS 14 zahrnuje podporu pro nepříznivé povětrnostní události a nový graf srážek v reálném čase. Tento graf bude ukazovat srážky detailně až po minutách, přičemž je možnost nastavit si tuto funkci pro widget aplikace a přidat ho na domovskou obrazovku. Čtěte dál…

Jaké jsou tedy všechny nové funkce v aplikaci Počasí? Zobrazit si můžete přehledný graf, který ukazuje minutu po minutě intenzitu deště, nebo sněhu během nadcházející hodiny. K dispozici je prozatím pouze na území USA. Kromě toho ukazuje nově taktéž vládní výstrahy o určitých nepříznivých povětrnostních událostech, včetně tornád, bouří a přívalových povodní.

Tato funkce je k dispozici pro USA, Evropu, Japonsko, Kanadu a Austrálii. Nově vám také ukáže, jak se bude lišit počasí v následujících dnech oproti tomu dnešnímu, tedy o kolik bude chladnější, jak se bude lišit vlhkost a tak podobně. Pokud vás zajímá dlouhodobá předpověď, pak vám nově ukáže pravděpodobnost srážek pro každý den.

Will iOS 14's Weather App Look Like This Beautiful Concept With Dark Sky Inspiration?

Zdroj: 9to5Mac

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články