Sledujte nás na sociálních sítích

Články

iPad mini 4 : Vaše kompaktní brána do digitálního světa

Napsal

dne

V posledních letech se trh s tablety stal téměř synonymem pro iPad. A není divu, Apple skutečně přináší inovace, které nastavují standardy pro ostatní. Ale v záplavě všech těch lesklých, nových modelů je snadné přehlédnout jedny z nejlepších zařízení, která firma nabízí. Jedním z nich je nepochybně iPad mini 4. Jaké zajímavosti tento kousek nabízí a proč se vyplatí ho pořídit? Čtěte dál…

Je to zařízení, které kombinuje kompaktnost mobilního telefonu s výhodami většího tabletu. Díky svým rozměrům je ideální pro ty, kteří jsou často na cestách, ať už do práce, školy nebo na dovolenou. Velikost je tak akorát, abyste jej mohli pohodlně držet v jedné ruce, zatímco druhou si prohlížíte obsah, píšete poznámky nebo třeba kreslíte. Pokud se podíváme pod kapotu, iPad mini 4 se může pochlubit solidním výkonem. Samozřejmě, v dnešní době existují rychlejší zařízení, ale pro většinu běžných úloh je tento tablet více než dostatečný. Ať už procházíte internet, píšete e-maily, sledujete videa, nebo dokonce hrajete hry, iPad mini 4 vás nezklame. Co ale opravdu odlišuje iPad mini 4 od ostatních zařízení v této cenové kategorii, je jeho displej.

Apple je známý tím, že do svých zařízení dává kvalitní displeje a tento model není výjimkou. Barvy jsou živé, text je ostrý a zobrazuje se přirozeně, a díky anti-reflexnímu povrchu je používání zařízení příjemné i na přímém slunci. Další zajímavostí je, že tento model je stále kompatibilní s mnoha doplňky, které byly vyvinuty pro starší iPady. Ať už mluvíme o krytech, stylusech, nebo dokonce klávesnicích, existuje spousta možností, jak tento tablet ještě více přizpůsobit vašim potřebám.

A konečně, cena. Za 4500 Kč získáte zařízení od jednoho z nejprestižnějších výrobců na světě, s kvalitním zpracováním, skvělým výkonem a podporou, na kterou se můžete spolehnout. V dnešní době, kdy se zdá, že technologie neustále směřují k větším a dražším zařízením, je osvěžující mít možnost vybrat si něco menšího, cenově dostupného, ale stále vysoké kvality. A to je přesně to, co Apple iPad mini 4 nabízí. Je to zařízení, které spojuje nejlepší z obou světů, a stojí za zvážení pro každého, kdo hledá nový tablet.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články