Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Gearbest: originální Apple příslušenství od 25 Kč!

Napsal

dne

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod Gearbest tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Moc dobře víme, že vlastnit jablečné zařízení je skvělý pocit. A také víme, že každé příslušenství něco stojí, často nemalé peníze. Proto jsme se rozhodli s našim partnerem gearbest.com uspořádat akci, díky které máte možnost získat příslušenství k iPhonu či Macu za více než lidovou cenu.

Gearbest: Originální redukce za 25 Kč

Tak například ZDE máme k dispozici redukci na 3,5 mm jack konektor. Ten se vám může hodit ve chvíli, kdy se vám stávající redukce (součást balení iPhonu) rozbije, anebo jinou zkrátka nemáte. Od verze iPhone 7 a výše není k dispozici 3,5 mm jack konektor. 

 

Pokud tedy hledáte redukci s koncovkou Lightning pro sluchátka s jackem, doporučíme vám tento za 25,37 Kč. Jedná se samozřejmě o originální kousek. V České republice jej seženete zhruba za 300 Kč. Produkt můžete zakoupit ZDE.

Gearbest: Redukce pro poslech a nabíjení z iPhonu

To samozřejmě není vše. Pokud chcete u svého iPhonu nabíjet a současně poslouchat hudbu v rámci jednoho Lightning konektoru, budete muset sáhnout po redukci. V České republice se nejedná o úplně levnou záležitost, často takové příslušenství stojí od 450 Kč a výše.

My však máme nyní k dispozici duální redukci pro váš iPhone za 62,88 Kč. Produkt můžete zakoupit ZDE.

Gearbest: Certifikovaný 3v1 kabel

A nakonec jsme si pro vás s naším partnerem Gearbest připravili ojedinělou akci na velmi kvalitní Lightning kabel, který má nejen certifikaci, ale také má v sobě hned dvě redukce. Jedna poslouží pro připojení k USB-C, druhá pro změnu k Lightning konektoru. 

Navíc výrobce garantuje extrémní rychlost, a to za cenu 86,52 Kč. Produkt můžete zakoupit ZDE.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články