Sledujte nás na sociálních sítích

Android

Úžasný chytrý náramek Honor Band 3 jen za pár stovek!

Napsal

dne

Společnost Honor před několika měsíci představila svůj další chytrý náramek zaměřený na sportovce. Náramek nese název Honor Band 3. Nové příslušenství na první pohled působí jako klasický konkurent pro náramky amerického Fitbitu, ovšem opak je pravdou. Čínský výrobce totiž veškeré důležité funkce schoval do vnitřní části strojku.

Honor Band 3 nabízí bezkonkurenční funkce

Pravděpodobně nejžhavější novinkou je měřič VO2 Max, jenž v praxi dokáže vypočítat maximální spotřebu kyslíku vašeho organismu, a to při fyzické aktivitě. Výsledná hodnota je pak často považována za objektivní ukazatel uživatelovy kondice. Perfektní je, že využitá technologie zajišťuje až 95 % přesnost, což je až neuvěřitelné. Model Band 3 navíc dokáže monitorovat srdeční tep, rychlost či uraženou vzdálenost. A teď pozor, nová varianta se dočkala také GPS modulu, skvělého běžeckého trenéra Running Coach, speciální technologie TruSleep pro pokročilé sledování spánku a dýchání během sportování.

Sledování srdeční frekvence je možné dokonce nepřetržitě po celý den. Funkce Training Effect zvládá vyhodnotit cviky v závislosti na vaší kondici. Díky zvýšené odolnost (5 ATM) nemusíte brát ohledy na déšť, můžete se s nimi potápět či sprchovat. Samozřejmostí je upozorňování na nové události ze spárovaného zařízení. Chytrý náramek navíc vydrží na jedno nabití 3 – 10 dní při maximálním vytížení.

Jestliže máte o chytrý náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Huawei Band 3  nabízí za 791 Kč. Navíc jej můžete zakoupit z českého skladu, tudíž se k vám produkt dostane do 3 dnů. Využít pak můžete například PPL. Chytrý náramek zakoupíte ZDE.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články