Sledujte nás na sociálních sítích

Články

[Recenze] COGITO Watch 3.0 Pop Bluetooth hodinky. Co nabídnou a čím vás okouzlí? Nesmí vám chybět?

Napsal

dne

Pokud se chystáte zakoupit si chytré hodinky ještě před oficiálním prodejem Apple Watch, které vás budou pravidelně informovat notifikacemi, skvělou variantou je COGITO Watch 3.0. Na světovém trhu jsou v současné době k dispozici dvě varianty, konkrétně COGITO WATCH CLASSIC a COGITO WATCH POP, které jsme měli zapůjčené od společnosti Smarty.cz, tímto chceme poděkovat za spolupráci. Elegantní a moderní hodinky nabízejí kombinaci analogového ciferníku s digitálními ikonkami, což na první pohled vypadá velice dobře ať už jste kdekoliv. Díky těmto hodinkám letmým pohledem uvidíte všechna nová oznámení. Mezi další funkce patří SMS oznámení, zprávy ze sociálních sítí, emaily a příchozí hovory, tedy to nejdůležitější co uživatel od produktu vyžaduje. Pojďme se podívat na zařízení podrobněji. Čtěte dál..

Cogito PopCOGITO WATCH POP vám dorazí v úzké plastové krabičce, která si zaslouží velkou pochvalu. Designové zpracování tedy na jedničku, přičemž na zadní straně najdete základní informace, klíčové vlastnosti produktu v několika jazycích. Po otevření krabičky jsou k dispozici hodinky ve vámi vybrané barvě, Smarty nabízí celkem tři varianty, konkrétně bílou, černou a růžovou pro slečny. K dispozici jsme měli černou, tedy neutrální, která se hodí pro každého. Dále klasické balení obsahuje uživatelské návody, jak zařízení bez potíží zprovoznit, jednoduchá instalaci však zvládne každý, v případě že si nebudete vědět rady, kontaktujte podporu výrobce, nebo nám zanechte komentář pod článkem, rádi vám s nastavením poradíme. Hodinky nevyžadují dobíjení přes elektrickou síť, v balení tedy síťový adaptér nehledejme, celý mechanismu pohání baterie uvnitř, kterou si později můžeme nechat vyměnit v každém hodinářství. Právě kvůli tomu nemůžeme čekat od hodinek zázraky, náročné funkce, barevný displej nebo různé vychytávky, které nabízí konkurence dlouho v provozu nevydrží.

Cogito Pop iPhoneMateriál, který je použit na hodinkách COGITO Watch 3.0 je velmi příjemný na dotek, celková délka hodinek je 260 mm a maximální délka pro upnutí na ruku je 220 mm. Jedná se o gumový řemínek, který se hodí do každé situace, ať jste kdekoliv. Ciferník je pak z tvrdšího plastu, nemusíte se však bát, produkt byl testován přímo výrobcem a získal několik ocenění včetně voděodolnosti a hrubšímu zacházení. Co si budeme povídat, pokud hledáte něco více nabitého funkcemi, tento model vás nepřekvapí, avšak má své kouzlo, které většina zákazníků a budoucích majitelů ocení. Při používání mě nejvíce překvapila hmotnost a kompatibilita. COGITO můžete připojit k telefonům či tabletům se systémem iOS 7 a vyšší, přičemž se podpory dočkají také majitelé smartphone s Androidem. Součástí komunikace je také bezplatná aplikace Connected, která spolupracuje s hodinkami.

COGITO Watch 3.0

Nedávno společnost COGITO uvolnila aktualizaci, která nabízí daleko více funkcí, což mě velmi potěšilo. I když se nejedná o nic převratného, nově vám umožní sledovat vaše fyzické aktivity, kde shromažďuje informace typu spálených kalorií, kroků, nebo ušlých kilometrů během 24 hodin. Celá statistika je přehledně uspořádaná do sloupcového grafu, rozdělena podle času. Další funkcí hodinek je budík, který si snadno nastavíte podle vaší představy, nejedná se o něco netradičního, přesto uživatele pozitivně naladí. Co mě zklamalo je však to, že budík zvoní z reproduktoru telefonu, nikoliv z hodinek, v případě že tedy máte telefon v druhé místnosti, budík je k ničemu, symboly na ciferníku pouze blikají. Další zajímavou funkcí je možnost pořízení snímku přes fotoaparát v telefonu pouhým kliknutím tlačítka na hodinkách COGITO. Další základní funkcí je statistika provedených notifikací, v této záložce si můžete prohlédnout, kolikrát jste byli během dne informováni. V nastavení aplikace si můžete libovolně zvolit, zda obdržíte oznámení pro e-mail, sms zprávu, budík či probíhající hovor, přičemž je možno nastavit si funkci dvou tlačítek na hodinkách.

COGITO Watch 3.0

Nejedná se o převratný produkt na současném trhu, jelikož konkurence dokáže daleko víc, hodinky COGITO však majiteli chtějí nabídnout elegantní design, nízkou hmotnost a dlouhou výdrž na baterii, jedná se tedy spíš o krásný gadget, který zpříjemní váš den. Kdybych to měl shrnout do jednoho, přestože jsou hodinky pěkně zpracované, postrádám zde několik hlavních vlastností. Když jsem informován prostřednictvím LED kontrolek, očekával bych alespoň nějakou vibraci, jelikož si toho bez pozornosti nevšimnete. Nemůžeme však COGITO přehlédnout, v případě že hledáte něco podobného, na současném trhu lepší nenajdete. Prodejní cena 2 985 Kč vč. DPH, za kterou si jej můžete zakoupit , si myslím že je odpovídající. Hodnotím 7/10, jelikož by se měl výrobce zamyslet nad tím, zda nerozšíří funkce v uvedené aplikaci. Myslím, že by se k hodinkám hodilo nějaké příslušenství, což by majitelé zaručeně ocenili.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články