Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Návod: Jak sdílet vaši aktuální polohu přímo z Apple Watch?

Napsal

dne

Vlastníte chytré hodinky Apple Watch a chcete zjistit, jak snadno a rychle sdílet vaši aktuální polohu? Výchozí aplikace „Najít lidi“ umožňuje sdílet vaši polohu s přáteli a rodinou. V tomto článku vám ukážeme, jak můžete odesílat informace o poloze přímo z vašeho zápěstí. Vaše hodinky totiž znají vaši polohu, ať už máte GPS a Cellular verzi, nebo jen modelovou řadu s GPS. Mimochodem, u verze s vlastním tarifem (mobilní služby) to můžete provést, i když jste zapomněli svůj iPhone doma. Postup je velmi jednoduchý a dokáží se s ním vypořádat také úplní začátečníci. Jak na to?

Jak sdílet vaši polohu prostřednictvím Apple Watch:

  1. Spusťte na svých Apple Watch aplikaci Najít lidi.
  2. Klepněte na  Sdílet moji polohu .
  3. Vyberte ze tří ikon buď diktát jména (ikona mikrofonu), vyberte jméno ze seznamu kontaktů (ikona kontaktů), nebo ručně zadejte telefonní číslo (ikona klávesnice).
  4. Vyberte kontakt.
  5. Vyberte dobu, po kterou budete sdílet svou polohu.
  6. Když kontakt obdrží vaši polohu, zobrazí se na domovské obrazovce aplikace Najít lidi, včetně časového rámce, během kterého může vidět vaši polohu.
Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články