Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Praktický držák pro iPad jen nyní ve slevě za 63 Kč!

Napsal

dne

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod Gearbest tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Moc dobře víme, že vlastnit jablečné zařízení je skvělý pocit. A také víme, že každé příslušenství něco stojí, často nemalé peníze. Proto jsme se rozhodli s našim partnerem gearbest.com uspořádat akci, díky které máte možnost získat příslušenství k iPhonu či Macu za více než lidovou cenu.

Gearbest: držák pro iPad jen za 63 Kč!

Nyní náš partner Gearbest.com nabízí skvělý a praktický stojan na iPad, a to za pouhých 63 Kč. Jedná se o profesionální stojan na tablety a iPady uzamykatelnou skříní na zařízení. Je zde také implementována odolná kontrukce z hliníku. Konstrukce samozřejmě neruší příjem signálu zařízením.

Pomocí držáku můžete iPad či jiné zařízení natáčet horizontálně nebo dokonce vertikální či naklánět do požadovaného úhlu. V praxi jej můžete například využít na veřejných místech, nákupních centrech, v obchodech či v restauracích. Nejvíce si jej však oblíbíte na svém pracovním stole.

Internetový obchod tento hliníkový držák aktuálně nabízí za pouhých 63 Kč, což je rozhodně příjemnější cena, neboť v českých e-shopech se takový produkt pohybuje okolo 500 Kč. Pokud máte o držák pro váš iPad či jiný tablet zájem, můžete si jej zakoupit ZDE.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články