Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Poradíme Vám, kde nechat nejrychleji a nejlevněji opravit Váš jablečný produkt

Napsal

dne

Snad každému z nás již spadl například iPhone na zem, při pohledu na iPhone na zemi nám začíná být úzko, orosí se nám čelo, srdce tluče 10x rychleji a pomalu nám vysychá v hrdle. Opatrně zvedáme telefon ze země a nastává okamžik pravdy. Přežil můj iPhone pád na zem, nebo se na displeji vytvořil pavouk?

V případě, že jste si nezakoupili tvrzené sklo, které by ochránilo Váš, s největší pravděpodobností budete muset řešit opravu displeje. Jenže v tu chvíli nastává otázka, kde nechat displej vyměnit? Možností je hned několik.

Oficiální servis

Pokud nám nevadí platit horentní částku a na opravu čekat například do druhého dne, můžete využít jednoho z oficiálních servisů. iOpravna, iPhoneServis, ČeskýServis, atd. Pokud chcete ovšem displej vyměnit co nejrychleji za nejnižší cenu, můžete využít naší Apple Poradny.

Apple Poradna FanApple.cz

V naší Facebookové poradně naleznete hned několik uživatelů, kteří Vám jsou k dispozici víceméně 24 hodiny denně a mohou Vám nabídnout své služby. Dokáží Vám zajistit tu nejlevnější a nejrychlejší opravu Vašeho jablečného zařízení a poradí s jakýmkoliv problémem. Za zmínku stojí, že celá poradna je ZDARMA a za rady rozhodně neplatíte!

Budeme rádi i za lajk, sdílení či doporučení Vašim přátelům, které může podobný problém v budoucnu potkat!

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články