Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Návod: Jak si na iPhone snadno nastavit kulaté složky bez jailbreaku?

Napsal

dne

Je známo, že několik posledních verzí systému iOS obsahovalo zajímavé chyby a díry v bezpečnosti, díky kterým bylo možné skrýt nějakou složku uvnitř další složky, nebo jste měli možnost dočasně odinstalovat předinstalované aplikace od společnosti Apple. Na internetu se nyní objevilo video, které charakterizuje další asi nejpodivnější chybu, přičemž ji najdeme v poslední verzi iOS 9.3. Jak tvrdí zahraniční portál LifeHacker, pouhou změnou tapety si můžete udělat ze čtvercových složek se zaoblenými rohy povedené složky kulaté, které nikdo nemá. Je zcela jasné, že tuto chybu Apple v příští aktualizaci opraví, ale jedná se o zajímavý způsob, jak upravit vizuální prvek na domovské obrazovce bez použití jailbreaku. Jak na kulaté složky? Postupujte dle přiloženého návodu níže.

V první řadě je třeba najít velmi malý obrázek na tapetu. K dispozici jsou některé na předpřipravených stránkách zde. Stačí si tedy jeden z nich vybrat, dlouze na něm podržet prst a vybrat možnost “Uložit obrázek“ do galerie ve vašem telefonu. Následně jděte do aplikace „Obrázky“ ve vašem telefonu a najděte si stažený snímek. Klikněte na tlačítko sdílení vlevo dole a zvolte možnost „Použít jako tapetu“ Vyberte možnost „Nastavit“ a poté možnost „Na plochu“ – když se nyní vrátíte na domovskou obrazovku, vaše složky budou kulaté. Někdy se efekt projeví, někdy ne – záleží na vašem zařízení.

Zdroj: LifeHacker

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články