Sledujte nás na sociálních sítích

Články

iPhone SE & iPad Pro 9,7″ – Kde je nejlevnější? Mapa světa vám poradí!

Napsal

dne

Pokud máte zrovna služební cestu do ostatních států světa, nebo se chystáte vyrazit na dovolenou a zároveň plánujete zakoupit si nově představený iPhone SE, nebo iPad Pro s úhlopříčkou displeje 9,7″ máme pro vás připravený článek, který se soustředí na cenové porovnání. Zahraniční web  Gutscheinsammler.de totiž zveřejnil povedenou grafickou prezentaci, ve které srovnává prodejní cenu dvou produktů, které byly koncem března 2016 představeny na konferenci Keynote. Jak si můžete všimnout, nejlevněji vychází iPhone SE 16GB ve Spojených státech, kde vychází na 350,50 € což je v přepočtu podle aktuálního kurzu 9.463 korun. Na druhém místě v žebříčku se pak umístila Kanada, ve které můžete sehnat stejný model o 40 € více, na třetím místě je pak Hong Kong, kde se cena pohybuje okolo 395 €. Jestliže navštívíte sousední Německo, za iPhone SE 64GB zaplatíte 589 €. Mimochodem u nás stojí iPhone SE se základní kapacitou 12.990 korun.

iPhone SE

iPad Pro 9,7″ je pak nejlevnější v Hong Kongu, kde stojí 32GB model 531,75 € přičemž v ČR zaplatíte za stejný model 18.790 korun. USA je na druhém místě, Kanada pak na třetím.

iPad Pro Total

Zdroj: Gutscheinsammler

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články