Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

HomePod je za dveřmi, Apple jej začal prodávat na dalších trzích!

Napsal

dne

Je to již pět měsíců od chvíle, kdy společnost Apple uvedla svůj nový produkt HomePod na trh. Poprvé se tento chytrý reproduktor začal prodávat ve Spojených státech, Velké Británii a v Austrálii. Nyní se HomePod s podporou hlasové asistentky Siri rozšířil i na další tři trhy, včetně Kanady, Francie a Německa.

HomePod takřka za dveřmi

HomePod je aktuálně k dispozici v bílé a šedé barvě, a to za cenu 449 amerických dolarů, pokud bychom se bavili o kanadském trhu. Chcete-li si reproduktor zakoupit již nyní, můžete si udělat cestu do Německa či Francie, kde jej seženete za 349 eur, což je v přepočtu asi 9 423 Kč.

Chytrý reproduktor od Applu můžete zakoupit nejen v Apple Store, ale také u vybraných autorizovaných prodejců, v Kanadě například u Best Buy.

Zahájení prodeje na dalších trzích je logické, neboť Apple nedávno zveřejnil speciální aktualizaci určenou přímo pro HomePod, která přináší novou jazykovou podporu – francouzštinu, němčinu a kanadskou angličtinu.

Aktualizace softwaru, která dorazila ve stejný okamžik jako iOS 11.4, přinesla podporu tzv. stereofonního zvuku a více prostorového zvuku přes AirPlay 2. Nově je také k dispozici podpora v podobě kontroly kalendáře v rámci HomePodu.

HomePod a jeho další verze?

Je více než pravděpodobné, že se v tomto roce dočkáme další verze tohoto chytrého reproduktoru. Podle informací by se mělo jednat o zlehčenou verzi, která bude nejen ochuzena o klíčové funkce, ale také bude znatelně levnější.

Pokud se skutečně odlehčené verze HomePodu dočkáme, tak jedině s tím, že Apple neimplementuje hlasovou asistentku Siri.

Zdroj: MacRumors

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články