Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Gearbest: Skvělý chytrý náramek Lenovo HW01 nyní s 30 % slevou a dodáním do 3 dnů!

Napsal

dne

Společnost Lenovo je tu s námi již nějaký ten pátek je. Za tu dobu jsme se od tohoto výrobce dočkali několika zajímavých produktů, tedy v oblasti fitness. Zařízení, které společnost Lenovo produkuje, jsou výhradně určeny sportovcům – samozřejmě si na své přijdou i běžní smrtelníci.

Hlavním lákadlem společnosti Lenovo jsou její chytré hodinky a náramky, které disponují velmi dobrým poměrem cena / výkon. Toho si je samozřejmě vědom také internetový obchod Gearbest, který se na levné a kvalitní hodinky rozhodl dát ještě větší slevu. Jak slevu získat zjistíte na konci článku.

Lenovo HW01 – náramek s 30 % slevou podporující Android a iOS

Chytrý sportovní náramek nabízí malý obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl implementovat certifikaci IP65. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.2.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Lenovo HW01 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 7 dní při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 85 mAh.

Jestliže máte o náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Lenovo HW01 nabízí za 630 Kč. Ovšem nyní jej můžete zakoupit s více než 30 % slevou, a to za příjemných 497 Kč – ovšem pod podmínkou, že použijete náš speciální slevový kupón HSC4thD305. Navíc se jedná o produkt z českého skladu, tudíž se k vám zboží dostane do 3 dnů. Náramek si můžete zakoupit ZDE.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
3 Comments

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články