Sledujte nás na sociálních sítích

Android

Gearbest: Originální sportovní chytré hodinky nyní ve slevě za 400 Kč!

Napsal

dne

Společnost Alfawise je známá nejen díky mobilním telefonům, svou éru začala již před několika lety. Alfawise v té době úřadovalo na poli fitness náramků, tohoto trendu se drží i dnes. Levné sportovní hodinky jsou oblíbené takřka po celém světě, a to nejen díky svému designu, ale také poměru cena / výkon. A právě cena je pro koncové zákazníky důležitá.

Alfawise NB vás zaujme nejen svým velmi jednoduchým a prostým konstrukčním zpracováním, ale také svou nízkou cenou. Často se v recenzích uvádí, že jsou tyto hodinky určeny hlavně pro sportovce. Není tomu tak, náramek lze totiž používat i jako klasické hodinky s rozšířenými funkcemi o frekvenci srdečního tepu a tak dále.

Gearbest: větší slevu nikde nezískáte

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Alfawise NB nabízí za 531 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón HSC4thD377 (POUZE PRO 20 OBJEDNÁVEK), zaplatíte pouhých 439 KčHodinky si můžete zakoupit ZDE.

Alfawise NB: hardwarové specifikace

Chytré sportovní hodinky nabízí kulatý a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je samozřejmě baterie o kapacitě 170 mAh. I přes tak malou kapacitu náramek při denní aktivitě vydrží až 10 dní na jedno nabití. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP67 zaručující 100 % vodotěsnost. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Alfawise NB kontrolovat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Hodinky se nabíjí až tři hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 10 dní. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 170 mAh. Podpora s operačním systémem iOS a Android je samozřejmostí.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články