Sledujte nás na sociálních sítích

Apple iPhone/iPad

Gearbest: Nejkvalitnější tvrzená skla pro všechny iPhony od 29 Kč!

Napsal

dne

Jestliže si neustále lámete hlavu nad kvalitní ochranou displeje chytrého telefonu, mohl by být internetový obchod Gearbest přímo pro vás.

Čas od času se prostě stane, že nám náš mobilní telefon upadne na zem. Pokud se smartphone zřítí na záda, příliš velká katastrofa se nestane – pouze pár oděrek. Problém nastává ve chvíli, kdy telefon spadne stranou displeje. Existují dvě možnosti, jak zobrazovací panel svého smartphonu nerozbít – zabalit jej do bublinkové fólie, anebo si pořídit kvalitní tvrzené sklo.

Gearbest: tvrzené sklo vás ochrání

Tvrzená skla od serveru Gearbest jsem vystavil nejrůznější zátěži, kterou běžně nosím po kapsách – klíče a drobné peníze. Po měsíci používání jsem byl překvapen, že se na sklech neobjevil ani jeden škrábanec, a to jsem se opravdu snažil je přece jen trochu poničit.

Internetový obchod Gearbest nabízí kvalitní ochranu displeje, a to za poměrně nízkou cenu. Samotné sklo používám také na svém iPhonu 7 Plus – po více než ročním používání se na něm nachází jen dva malé škrábance. Cena takového skla se na serveru Gearbest.com pohybuje již od 29 Kč.

Pokud tedy chcete ušetřit nějaký ten peníz a zároveň perfektně ochránit svého mazlíčka, doporučujeme vyzkoušet tvrzené sklo od Gearbestu. Nyní navíc nabízí skvělé akce. 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články