Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple představuje iPhone 14 Pro s novým výřezem a Always-On

Napsal

dne

Těšili jste se na něco opravdu revolučního? Prvním produktem z mediální konference Keynote, který si zaslouží nálepku „Hot“ je  rozhodně iPhone 14 Pro. Společnost Apple představila prémiový smartphone ve dvou různých velikostech, přičemž změnu poznáte hned na první pohled. Zapomeňte na nevzhlednou ofinu na předním panelu, nově se totiž můžete těšit na tzv. Dynamický ostrůvek, který zároveň využijete pro upozornění a aktivitu na displeji.

Kromě přepracované konstrukce disponuje jasnějším displejem a Always-on režimem, nebo třeba vylepšeným čipem Bionic A16. Co dalšího nabízí? Pojďme se na to podívat…

Zadní kamerový systém obsahuje 48megapixelový čtyřpixelový fotoaparát s o 65 procent větším snímačem. Širokoúhlý 48megapixelový fotoaparát také poskytuje 2x teleobjektiv. Vylepšený je také ultraširokoúhlý fotoaparát. Jak bylo sděleno na konferenci, technologie Photonic Engine zlepšuje výkon všech kamer při slabém osvětlení. Cinematic Mode dostává skvělou aktualizaci, podporuje 4K30 nebo 4K24. Apple opět nezapomněl poznamenat, že se jedná o dosud nejvýkonnější kamerový systém. Zadní blesk obsahuje devět LED diod, které jsou až dvakrát jasné a s až třikrát lepší rovnoměrností.

‌iPhone 14 Pro‌ přináší vylepšený přední fotoaparát s automatickým ostřením, detekcí havárie a satelitním připojením. Nová zařízení jsou k dispozici v nových barevných variantách, včetně Space Black a Purple, vedle stříbrné a zlaté. iPhone 14 Pro začíná na 999 dolarech a Pro Max na 1099 dolarech s možností úložiště až 1 TB. Sleva až 1 000 $ při výměně kvalifikovaného iPhonu. Oba modely si předobjednejte 9. září, k dispozici 16. září.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články