Vánoční soutěž o D-Link Omna 180 CAM HD v hodnotě 4 699 Kč .

Vánoční svátky se urychleně blíží a jelikož chceme někomu z vás i v letošním roce pod stromečkem vykouzlit obrovský úsměv na tváři, rozhodli jsme se společně s partnerem TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o. uspořádat soutěž, které se může zúčastnit kdokoliv, avšak hlas za osobu bude zaregistrován pouze jednou! Do sotěže byl vložen domácí pomocník D-Link Omna 180 CAM HD, přičemž recenzi jsme pro vás napsali zde.

Kamera D-Link Omna 180 Cam HD spojuje odbornost společnosti D-Link na poli IP sledovacích zařízení s jednoduchostí technologie Apple HomeKit. Díky elegantnímu, stylovému provedení se hodí do každé domácnosti a nabízí celou řadu špičkových funkcí včetně širokoúhlého objektivu se 180stupňovým zorným úhlem, rozlišení Full HD 1080p, obousměrného zvuku, nočního vidění a slotu na microSD kartu. Více informací zde.

Soutěž začíná 4. prosince 2017, přičemž ukončení a následné vyhlášení proběhne nejpozději 20.prosince ve 23:59. Výherce bude vylosován pomocí generátoru Random.org, přičemž video z losování bude umístěno na našem YouTube kanálu. Každý se může zúčastnit pouze jednou, ostatní odpovědi budou odstraněny. Pro účást v soutěži je třeba dát TO SE MI LÍBÍ. Čtěte dále..

V níže uvedeném formuláři, ve kterém musíte zvolit správné odpovědi je třeba uvést existující e-mailový účet, na který vás budeme v případě výhry kontaktovat. Pokud se do určité lhůty výherce neozve, proběhne nové losování a redakce vybere nového „budoucího“ majitele. Za účastníka  soutěže se považuje osoba, která splní všechny níže uvedené podmínky. Ze soutěže jsou předem vyloučeny osoby, které jsou ve vztahu k provozovateli v pracovním či jiném obdobném poměru a příbuzní těchto osob. Případná výhra nebude těmto osobám předána. Odeslání výhry soutěže proběhne zasláním Českou poštou na adresu uvedenou po e-mailové komunikaci. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla soutěže, zkrátit nebo prodloužit dobu jejího trvání nebo soutěž zrušit a to kdykoliv, bez udání důvodů a bez náhrady.

1.KROK – STAŇTE SE NAŠIM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU:

like


2. KROK KLIKNĚTE NA OBRÁZEK:

3.KROK – ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA OTÁZKY:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz