Nové Apple Watch nabídnou funkci, kterou uživatelé rozhodně ocení.

Společnost Apple své produkty postupně vylepšuje a přidává užitečné funkce, které uživatelé využívají pravidelně a nedokáží si bez nich už představit svůj nabitý den. U konkurenčních produktů můžeme objevit funkci tzv. Always-on, která zobrazuje neustále základní údaje a notifikace na displeji uzamčeného telefonu, což bychom rádi uvítali u budoucích Apple produktů. Díky tomu totiž nemusíte neustále zapínat telefon, ale mnoho informací získáte pouhým pohledem. Integruje společnost Apple tuto funkci do svých iPhonů, iPadů či Apple Watch?

Podle nejnovějších informací si kalifornský gigant nechal registrovat zajímavou patentovou přihlášku, která jasně napovídá tomu, že se Apple chystá integrovat funkci Always-on na displeji Apple Watch. V první řadě je však třeba vyřešit nízkou kapacitu akumulátoru u chytrých hodinek, která by se s přítomností této funkce výrazně snížila. Nastává také otázka týkající se vypalování OLED displejů, přičemž by Apple musel vyřešit problém animací, třeba formou hýbajících se hodin. Pokud se tyto nedostatky podaří zajistit, máme se rozhodně na co těšit! Uvítali byste funkci Always-on na iPhone či iPadu?

watchOS 4 is great and all, but what's coming in watchOS 5?

Zdroj: CultofMac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz