Letní soutěž: Vyhrajte s námi populární iPhone SE.

Ve spolupráci s naším spolehlivým partnerem LevnéiPhony.cz, který na svém portálu nabízí použité iPhony za skvělé ceny jsme se pro vás, čtenáře rozhodli uspořádat letní soutěž o populární iPhone SE ve zlatém provedení. Právě iPhone SE vychází z designu iPhonu 5s, ale hardwarovou výbavou je na úrovni iPhonu 6s, přičemž mu chybí pouze 3D Touch a mezi uživateli je velmi oblíbeným modelem. Zúčastnit soutěže se může každý fanoušek kalifornské společnosti, který má trvalé bydliště na území ČR & SR, případně záleží na domluvě s redakcí magazínu FanApple.cz. Pro účast je třeba splnit několik podmínek, které vám však nezaberou příliš času. Soutěž o iPhone SE bude ukončena 20.8.2017, přičemž losování proběhne pomocí internetového nástroje random.org. Pokud chcete soutěžit, čtěte dále..

soutez-fotka1

Jedná se o „použité zboží v kategorii A“ které prošlo testováním a v redakci sloužilo pouze jako zkušební kus. K telefonu tedy není záruční list a výherci tedy bude darován. Telefon je  však v parádním stavu, výherci bude doručen v původní krabičce, včetně napájecího kabelu, návodů a bez sluchátek. V níže uvedeném formuláři, ve kterém musíte zvolit správné odpovědi je třeba uvést existující e-mailový účet, na který vás budeme v případě výhry kontaktovat. Pokud se do určité lhůty výherce neozve, proběhne nové losování a redakce vybere nového „budoucího“ majitele. Za účastníka  soutěže se považuje osoba, která splní všechny níže uvedené podmínky. Ze soutěže jsou předem vyloučeny osoby, které jsou ve vztahu k provozovateli v pracovním či jiném obdobném poměru a příbuzní těchto osob. Případná výhra nebude těmto osobám předána. Odeslání výhry soutěže proběhne zasláním Českou poštou na adresu uvedenou po e-mailové komunikaci. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla soutěže, zkrátit nebo prodloužit dobu jejího trvání nebo soutěž zrušit a to kdykoliv, bez udání důvodů a bez náhrady.

Přečtěte si také:  Dva iPady jako notebook? Apple zkoumá všechny možnosti.

DSC_0737 (kopie)

POKUD CHCETE SOUTĚŽIT, PEČLIVĚ SI PŘEČTĚTE NÁSLEDUJÍCÍ ŘÁDKY:

Do soutěže vložil produkt partner LevnéiPhony.cz. Provozovatel soutěže FanApple.cz je oprávněn vyřadit ze soutěže účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání výhry. V takovém případě nebude účastníkovi výhra předána. Zúčastnit se můžete pouze jednou, duplicitní příspěvky budou automaticky odebrány a účastník již nadále nemůže pokračovat v soutěži. Pro účast v soutěži je třeba dát Like na Facebook stránku provozovatele soutěže, dále také na stránku partnera. Příspěvek je třeba sdílet na vaší zdi jako veřejný příspěvek a musíte správně zodpovědět uvedené otázky ve formuláři.

1.KROK – STAŇTE SE NAŠIM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU:

like


2.KROK – STAŇTE SE FANOUŠKEM NA FACEBOOKU PARTNERA LEVNÉIPHONY:


3.KROK – SDÍLEJTE SOUTĚŽ:

 

4.KROK – VYPLŇTE FORMULÁŘ:


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz