Když to peněženka nedovoluje: Kde ušetřit při nákupu Apple produktů?

Máte vyhlídnutý nový iPhone, iPad nebo třeba Apple Watch, ale váš bankovní účet hlásí nízký zůstatek? Nebo prostě jen chcete ušetřit, kdykoli se to nabízí? Pak to při cestě do e-shopu s Apple produkty vezměte ještě přes portál Tipli. Proč touhle cestou? Tipli se totiž postará během vašeho nákupu o několik výhod – a tou největší je, že vám vrátí část peněz z nákupu zpátky.

Proč nakupovat s Tipli & jak to funguje

Tipli.cz je cashbackový portál, v překladu to znamená, že vrací svým uživatelům část peněz z jejich internetových obchodů zpátky, a to až do výše 33 %. Že se vám to zdá až moc pohádkové? Pak vám vysvětlíme, jak to funguje: Když e-shop zjistí, že uživatelé u něj nakoupili skrze portál Tipli, dá tomuto cashbackovému portálu peníze za to, že mu přivedl zákazníka. A Tipli pak dá tyto peníze zase svým uživatelům. Ve výsledku tedy získá uživatel část peněz ze svých nákupů zpátky.
tipli

Začněte šetřit s Tipli – krok za krokem

Aby Tipli vědělo, komu má peníze připsat na účet, je potřeba se zaregistrovat. To však probíhá zdarma a registrace je na neomezenou dobu. Potom si uživatel vyhledá na stránkách Tipli.cz obchod, ve kterém si chce udělat radost, a přejde do něj právě přes portál Tipli, aby e-shop poznal, že mu má vrátit peníze. A pak? Pak už je proces nakupování stejný tak, jak jste zvyklí.

tipli_2

Obchody s Apple produkty, ve kterých ušetříte

Vaše peněženky potěší nákup třeba na: Mall.cz, eBay.com, Smarty CZ, Okay.cz nebo třeba Euronics. A tím výčet samozřejmě nekončí. Více obchodů najdete na stránkách Tipli.cz.

Přečtěte si také:  Budoucí sluchátka AirPods nabídnou senzor pro zdravotní využití.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz