Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Zobrazení detailní historie nákupů v App Store a iTunes

Napsal

dne

Apple opět usnadnil zobrazení historie nákupů. Dříve byla tato možnost uskutečnitelná pouze na Macu, nebo počítači s iTunes, kde navíc nebyla tak detailní, jako teď. Ale to se změnilo. Teď už se k historii nákupů dostanete přímo ze zařízení s iOS a uvidíte vše, co potřebujete vědět. A jak se k ní tedy dostanete? To Vám prozradíme v tomto příspěvku.

Odemkněte si mobil tak, jako to děláte vždy. Otevřete nastavení a klikněte na vaše jméno. Tady najděte možnost iTunes a App Store a otevřete ji. Poté klikněte hned na první kolonku s názvem Apple ID: “mail@mail.com”. Zobrazí se tabulka, ve které zvolíte první možnost Zobrazit Apple ID. Ověříte svoji totožnost a už máte vyhráno. (Pokud máte nastaveno Rodinné sdílení, zobrazí se i přes to pouze Vaše nákupy. Pro zobrazení nákupů ostatních členů se musíte přihlásit jejich Apple ID). Teď už jen otevřít nabídku Historie nákupů a vzhůru hledat.

Vše je seřazeno podle data uskutečnění. Nevyřízené nákupy jsou pod názvem “Nevyřízené”. Kliknutím na položku se zobrazí další detailnější informace. Přejeme Vám hodně štěstí a zábavy s touto funkcí!

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články