Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

watchOS 9 nabízí nové ciferníky, aktualizovaný Workout a další

Napsal

dne

Apple oficiálně představil watchOS 9, nejnovější aktualizaci svého nositelného operačního systému, který zahrnuje několik nových ciferníků, přepracovanou aplikaci Workout a další zajímavé funkce. Nová aktualizace watchOS 9 byla představena dnes, tedy v pondělí na vývojářské konferenci WWDC 2022 společně s novou verzí iOS 16, novou generací procesorů Apple Silicon M2 a přepracovaným MacBookem Air.

Některé z těchto nových funkcí zahrnují ciferníky, které mají podporu pro islámské i hebrejské kalendáře. Mezi nové funkce produktivity patří způsob, jak připnout aplikace na horní část doku, aby k nim byl snazší přístup, přepracovaná upozornění a nová aplikace Podcasty.

Přepracovaná aplikace Workout také představí mnohem podrobnější metriky a funkce pro běžce, včetně vertikální oscilace, doby kontaktu se zemí a délky kroku. Nový vlastní typ cvičení umožní uživatelům soustředit se na konkrétní oblasti a nová upozornění, jako jsou zóny tempa a srdečního tepu, poskytnou fitness nadšencům více podrobnějších dat, se kterými mohou pracovat. Kromě toho Apple také vydává nové tréninkové zážitky inspirované vysoce výkonnými sportovci.

Apple také aktualizoval aplikaci Sleep na watchOS, která uživatelům umožňuje dozvědět se více o svých spánkových vzorcích. Funkce nazvaná Sleep Stages bude pomocí strojového učení určit, zda je uživatel v REM, Core nebo Deep spánku. Pokud jde o zdravotní funkce, Apple představil novou možnost AFib History, která uživatelům umožňuje vidět, jak často jejich srdeční frekvence vykazovala známky fibrilace síní po stanovenou dobu. Mimochodem, společnost Apple nedávno získala schválení FDA pro tuto funkci. Apple Watch také dostanou novou aplikaci Léky, která uživatelům pomůže sledovat jejich léky, vitamíny a doplňky. Aplikace bude uživatelům připomínat, kdy mají brát léky, sledovat dávkování a další informace a upozorňovat je na lékové interakce. Údaje o zdraví i lécích lze sdílet s rodinnými příslušníky.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články