Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Výprodej: 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem na iPhone – sleva 50%!

Napsal

dne

Výprodej: 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem na iPhone

Výprodej: 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem na iPhone! Jedinečná možnost získat 3D Tvrzené sklo na iPhone za poloviční cenu. Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem je vyráběno ve 4 barevných provedeních od iPhonu 6 po iPhone 8 Plus. Velkou výhodou je hliníková hrana, díky které se Vám nebude sklo po stranách odštipovat. Hliník dokáže Tvrzené sklo vyztužit a zaručit tak lepší ochranu iPhonu.

3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem dosahuje odolnosti 9H při tloušťce pouhých 0,26mm. Navíc se velice snadno aplikuje. Pomocí domovského tlačítka a výřezu horní reproduktor je možné sklo perfektně vycentrovat. Nalepení 3D Tvrzeného skla na iPhone zvládne opravdu každý. Pokud byste si na aplikaci nevěřili, zastavte se na kamenné prodejně a nechte si Tvrzené sklo zdarma nalepit. Ve většině případů je 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem kompatibilní s ochrannými kryty. nemusíte se tak obávat, že by se Vám sklíčko odlepovalo.

Na přiložených fotografiích si můžete prohlédnout, jak vypadá 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem nalepené na iPhonech. Jedná se sklo vhodné jak pro dámy, tak pány. K dispozici jsou 4 barevné varianty. Barvu si můžete vybrat buď podle zadní strany iPhonu, nebo podle atraktivity. Je možné nalepit růžové 3D Tvrzené sklo na černý iPhone a podobně. Součástí krabičky s ochranným sklem jsou samozřejmě čistící hadříky. Díky nim můžete dokonale očistot povrch displeje iPhonu před lepením skla samotného.

Výprodej: 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem na iPhone

Nyní je připravena speciální akce, díky které můžete získat 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem za jedinečnou cenu. Pouze do konce týdne! 7.4.2019 ve večerních hodinách bude nabídka v sekci VÝPRODEJ vyměněna a 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem již nebude možné zakoupit za tuto jedinečnou cenu. Pokud si sklo objednáte 7.4., sklo bude odesláno 8.4. – Cena ovšem zůstane původní, výhodná. Stejné je to s vyzvednutím objednávky na prodejně.

Výprodej: 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem na iPhone

iPhone Servis Praha 5 - Tvrzenýsklo

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články