Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Výměna displeje na iPhonu za ještě lepší cenu s ochranným sklem zdarma!

Napsal

dne

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo

Poškozený displej na iPhonu není pro mnoho z nás žádnou neznámou. Stačí chvilka nepozornosti a iPhone letí k zemi. Jako naschvál displejem přímo na podlahu. Nemáte-li na displeji nalepeno kvalitní Tvrzené sklo, zajímá vás jediné. Výměna displeje na iPhonu. Kde si nechat displej opravit? Zvládne to někdo na počkání?

Výměna displeje na iPhonu – bez objednání a na počkání?

Být bez iPhonu delší dobu je pro většinu z nás nepředstavitelné. Odevzdat iPhone do servisu a čekat 3 – 7 pracovních dní, než Vám iPhone opraví je prostě nesmysl. Jenže výměna displeje na iPhonu jde udělat i na počkání. Stačí navštívit iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz a nechat si displej do 30 minut vyměnit. Opravu displeje si ani nemusíte objednávat předem, stačí dorazit na prodejnu. Všechny náhradní díly jsou totiž reálně skladem.

Přímo na prodejně můžete po dobu prováděného servisního zákroku počkat, nebo si můžete skočit nakoupit do nedalekého obchodního centra. Jako takovou menší pozornost dostanete k výměně displeje ochranné sklo, které snižuje riziko poškození. Tvrzené sklo Vám na displej bude aplikováno, nemusíte se obávat, že se budete muset s jeho nalepením zaobírat Vy.

Další opravy iPhonu na počkání?

Samozřejmě že výměna displeje není jedinou opravou, která je prováděna na počkání. Ještě rychleji lze provést výměna nabíjecího konektoru, sluchátka či baterie. Při takové výměně baterie se na prodejně ani neohřejete. Ve většině případů je totiž do 10 minut vše hotovo. Baterie jsou podlepovány speciálními adhezivními páskami, stejně jako při výrobě nového iPhonu. Čekání si můžete zkrátit čtením, je zde pro Vás připraveno nejnovější číslo magazínu SuperApple.

Levnější oprava iPhonu již před Vánoci!

Původně mělo dojít ke snížení cen až po Vánocích, ale jako takový předčasný menší dárek jsou ceny upravy již nyní. Můžete se tak těšit na výměnu baterie v iPhonu 6 za 790 korun, výměnu displeje u iPhonu 6s za 2390 a mnoho dalších skvělých cen.

https://www.tvrzenysklo.cz/iphone-servis/

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články