Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Výměna displeje iPhonu v Praze na počkání. Dárek: Tvrzené sklo zdarma!

Napsal

dne

Výměna displeje iPhonu nemusí být zas tak velkým strašákem, jak se může na první pohled zdát. Navíc nebudete muset být příliš dlouho bez telefonu! Dříve výměna displeje probíhala i několik dní. Dnes? Výměna displeje probíhá na počkání, navíc bez jakékoliv nutnosti objednání výměny displeje předem. Kde? Na kamenné pobočce Tvrzenýsklo.cz! Navíc zde jako bonus ke každé výměně displeje dostanete Tvrzené sklo na Váš iPhone zdarma!

Výměna displeje iPhonu na počká bez objednání!

V dnešní hektické době pořádně za něčím/někým spěcháme. Nakoupit, do práce, do fitka, na schůzku, všude nás tlačí čas. Je proto skoro nepředstavitelné, že byste měli na výměnu displeje čekat několik dní. V iPhone Servisu Tvrzenýsklo.cz se o Váš iPhone postarají a nový displej na Vašem iPhonu vymění do 30 minut. Je jedno jestli se jedná o iPhone 5, nebo iPhone X, všechny displeje jsou skladem na kamenné prodejně, stačí tedy přijít a nechat si displej vyměnit. Žádné zdlouhavé objednávání, zálohování, mazání. iPhone se před opravou vypne, po opravě zapne a všechna data tak zůstanou zachována.

Při prováděném servisu NEDOSTANETE žádný čínský displej, ale displej s originálním LCD i podsvícením. Nemusíte se tak obávat problémů se polofunkčním dotykem, nízkým rozlišením, nebo špatnými pozorovacími úhly. Vše krásně čisté, plynulé, tak jak jsou tomu uživatelé jablečných produktů navyknutí. Navíc je jedno, zdali máte poškozené „pouze“ sklo, nebo i vylité barvy a nefunkční dotyk. Vždy dostanete celý nový displej!

Jako bonus navíc Vám bude na nový displej nalepeno Tvrzené sklo ZDARMA. Tvrzené sklo chrání displej při pádu a nárazu proti poškrábání či prasknutí. Nesnižuje žádným způsobem citlivost dotyku ani nijak jinak neovlivňuje používání iPhonu. Kde se iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz nachází?

Kamennou prodejnu naleznete v ulici Ostrovského 32, Praha 5. Kousek od stanice Metra B – Anděl. Parkování je možné na 40 metrů vzdáleném, hlídaném parkovišti. Na výměnu displeje iPhonu či jinou opravu iPhonu můžete dorazit každý všední den mezi 13 a 18 hodinou. V případě zájmu o opravu iPhonu mimo otevírací dobu, využijte jednoho z kontaktů zde, zajisté vám bude vyhověno!

iPhone Servis Praha 5 - Tvrzenýsklo

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články