Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Výměna baterie v iPhonu – Pro iPhone si dojedeme po Praze zdarma

Napsal

dne

Dostali jste v práci home office? Jste nuceni zůstat doma, ale potřebovali byste opravit iPhone? Využijte služeb našeho kurýra po Praze zdarma. Pro váš telefon si dojedeme, opravíme a zase vrátíme zpět. Výměna baterie v iPhonu, výměna displeje, ale i mnoho dalších oprav. Speciální provoz na kamenné prodejně. Oprava iPhonů na počkání, pouze po objednání předem.

Výměna baterie v iPhonu do 10 minut

Výměna baterie v iPhonu probíhá na počkání. Ve většině případů je vše do 10 minut hotovo. Baterie jsou podlepeny speciálními, teplovodivými proužky, které odvádějí teplo z baterie. Na opravu jsou používány baterie o stejné kapacitě a výdrži, jako baterie originální. Baterie v sobě mají všechny potřebné čipy, díky kterém je zachován ukazatel kondice baterie. Výměna baterie v iPhonu je prováděna od 590 korun.

předčasné vypínání iPhonu

Výměna displeje iPhonu na počkání

Poškozené sklo, vylité barvy, nebo problémy s dotykem? Veškeré problémy vyřeší výměna displeje. Při výměně jsou použity pouze displeje s originálním LCD i podsvícením. Nedochází tak ke zhoršení zobrazení, problémů s tzv. ghost-touch, nebo špatným pozorovacím úhlům. Ke každé výměně displeje dostanete jako bonus, ochranné sklo na nový displej zdarma.

Jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením

Provoz kamenné prodejny v Praze

Kamenná prodejna Tvrzenýsklo.cz aktuálně funguje ve velice omezeném režimu. Na opravy iPhonů je nutné se objednat předem. Všechny náhradní díly jsou ovšem skladem, stačí tedy zavolat třeba hodinku předem a na opravu následně dorazit. V případě zájmu o příslušenství (tvrzená skla, ochranné kryty, nabíjecí kabel a další..) je nutné udělat objednávku skrz e-shop, kterou si následně na kamenné prodejně můžete vyzvednout.

Pro všechny zákazníky je připravena doprava zdarma, při nákupu nad 299 korun!

iPhone Servis Praha Tvrzenýsklo

Kurýr po Praze

V případě zájmu můžete využít služeb kurýra po Praze. Pro pražské zákazníky je k dispozici svoz a rozvor iPhonu po opravě zdarma. Stačí zavolat a domluvit si ideální termín. iPhone je opraven a doručen ve většině případů do 2-3 hodin od vyzvednutí zpět.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články