Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Výměna baterie v iPhonu na počkání v Praze!

Napsal

dne

Výměna baterie v iPhonu tvrzenýsklo 1

Snad každý uživatel iPhonu se setkal již se situací, kdy se mu iPhone předčasně vypnul, nebo mu baterie nevydržela ani půl dne. Hledat nabíječku hned u oběda může být velice otravné. Přitom nechat si vyměnit baterii v iPhonu není v dnešní době již zdlouhavou záležitostí. Výměna baterie v iPhone servisu Tvrzenýsklo.cz probíhá do 10 minut! Nemusíte odhlašovat Find My iPhone, ani mazat data.

Jaké problémy výměnou baterie můžete vyřešit?

Výměnou baterie můžete vyřešit hned několik problémů. Tím nejčastějším je jednoznačně předčasné vypínání iPhonu v chladném počasí. Vytáhnete iPhone v zimě z kapsy, chcete si pořídit fotografii, nebo zavolat a iPhone se vám vypne. Výměnou baterie jednoznačně tento problém odstraníte. Dalším problémem je jednoznačně rychlý pokles procent. Pokud už u oběda musíte hledat nabíječku, nebo u sebe neustále nosit powerbanku, nastal rozhodně nejvyšší čas na výměnu baterie. Zpomalení a zasekávání systému. Tento problém se týká především iPhonů 6, 6S a taky SE. Při slabší výdrži baterie se iPhone může začít zasekávat a plynulost systému je velice omezena.

Jak probíhá výměna baterie v iPhonu?

Na výměnu baterie se nemusíte objednávat předem. Stačí dorazit přímo na kamennou prodejnu Tvrzenýsklo.cz, která se nachází na adrese Ostrovského 971/11, Praha 5. Zde se posadíte a za 10-15 minut odcházíte s novou baterií. Čekání si můžete zpříjemnit čtením magazínu SuperApple, nebo se můžete odreagovat hraním na playstationu. K dispozici jsou vám hry jako FIFA, NHL či GTA V.Při výměně jsou na přilepení baterie použity teplovodivé proužky a je nainstalována nová voděodolná vrstva mezi displej a housing iPhonu.

Kolik výměna baterie v iPhonu stojí?

Výměna baterie v iPhonu již není příliš drahou záležitostí. Nyní můžete využít akce a nechat si vyměnit baterii v iPhonu 7 za pouhých 990 korun. Nejčastěji prováděné výměna baterií jsou: Výměna baterie u iPhonu 6 a výměna baterie u iPhonu SE – obě opravy jsou za pouhých 790 korun. Platba je možná hotově i kartou.

Podrobný ceník všech prováděných oprav najdete pod tímto odkazem.

Výměna baterie iPhone tvrzenýsklo 1

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články