Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Videorecenze: Jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením?

Napsal

dne

Nejlepší ochrana iPhonu

Snad každý si už položil otázku: Jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením? Jednoznačnou odpověď asi nedokáže říci nikdo. Neexistuje zaručený návod, co na iPhone nalepit, nebo do čeho ho zabalit, aby nikdy nedošlo k jeho poškození. Můžete ho totiž vložit do toho nejtlustšího ochranného krytu, ale když spadne špatně na displej, k poškození dojde tak jako tak. Můžu vám ovšem přiblížit, co na ochranu iPhonu používám a doporučuji já.

Na displej používejte 3D Tvrzené sklo PREMIUM

Proč právě 3D Tvrzené sklo PREMIUM? Jedná se o ochranné sklo, které pokrývá kompletně celý povrch displeje, nikoliv pouze jeho zobrazovací část. Po nalepení tak skoro ani nepoznáte, zdali na displeji nějaké ochranné sklo nalepené je, či nikoliv. Je pouze 0,3mm tenké, nesnižuje tak citlivost doteku. I přes tenké zpracování dosahuje jedinečné odolnosti 9H. Na povrchu se nachází oleophobická vrstva, která se postará o stopy mastnoty a nečistot. Navíc jeho nalepení je velice jednoduché a snadné, zvládne ho každý z pohodlí domova. Pokud si na aplikaci nebudete věřit, můžete se zastavit na kamenné prodejně Tvrzenýsklo.cz a nechat si ochranné sklo zdarma nalepit.

Zadní část iPhonu zabalte do gumového krytu

Na ochranu zadní části iPhonu nepoužívejte rozhodně nic jiného než gumové kryty. narozdíl od plastových krytů dokáží absorbovat menší nárazy a pády. Doporučujeme sáhnout po průhledném zpracování, díky kterému nezanikne jedinečný design iPhonu, se kterým si Apple tolik vyhrál. Okolo výřezu na hlavní kameru se nachází mírné vyztužení, které chrání sklíčko kamery před poškrábáním. Gumové, průhledné obaly na některé modely iPhonu můžete najít nyní za jedinečnou cenu v sekci VÝPRODEJ zde.

Videorecenze: Jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením

Abyste si dokázali představit, jak vypadá kombinace průhledného obalu a prémiového ochranného skla po nalepení na iPhone, vytvořili jsme pro vás video, ve kterém vše podrobně popisujeme. Na konci videa najdete slevový kód, díky kterému můžete zakoupit všechny produkty za ještě lepší cenu!

https://www.youtube.com/watch?v=177aTIFCj5Q

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články