Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Video: Takhle vypadá redukovaný obsah krabičky nových iPhonů.

Napsal

dne

Jedním z nejkontroverznějších problémů při uvedení iPhonu 12 je vyjmutí části příslušenství z krabičky. To se samozřejmě podepsalo na zmenšení její velikosti, což znamená velký přínos pro životní prostředí. Menší rozměry zboží během přepravy ve stejném prostoru mají pomoci snížit emisi uhlíku a zároveň ušetřit náklady na logistiku. Mimochodem, tato změna se netýká pouze letošních modelů, ale také těch předchozích. Pokud si nyní objednáte iPhone XR, iPhone 11, nebo iPhone SE 2020, pak můžete narazit na tzv. „redukované“ balení, kdy si budete muset dodatečně přikoupit sluchátka EarPods a síťový adaptér.

Na nejnovějším videu od autora Rjey si můžete prohlédnout, jak nové balení vypadá a jak se liší oproti předchozímu. Je třeba zdůraznit, že se jedná konkrétně o iPhone 11 v provedení Product (RED), nikoliv o některý z letošních modelů. Ty se k běžným spotřebitelům dostanou nejdříve příští pátek. Ve výsledku je to však jedno, jelikož úplně stejný formát, pouze s jiným ilustračním obrázkem na přední straně dostanete, pokud si pořídíte iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, nebo největší iPhone 12 Pro Max. I tak rozhodně stojí přiložené video z YouTube za zhlédnutí, dostanete totiž vizuální představu o tom, jak se změnila krabička, nebo třeba co najdete uvnitř.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články