Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Video: Prohlédněte si první rozbalování iPhone XR za 200 dolarů.

Napsal

dne

Společnost Apple na včerejší konferenci Apple Keynote představila celkem tři nové modely jablečných iPhonů, přičemž jedním z nich je levnější iPhone XR dostupný v mnoha barevných variantách. Čínští výrobci nabízeli povedený klon ještě před samotným oficiálním představením, přičemž si nyní můžete prohlédnout, jak takový iPhone bude vypadat v porovnání s ostatními modely.

Zahraniční Youtube kanál EveryThingApplePro totiž zveřejnil video, ve kterém prezentuje tento designově povedený klon, který však s originálním iPhonem kromě vzhledu nemá nic společného. Takové kopie totiž běží na platformě Android s uživatelským prostředím připomínající systém iOS. Nicméně prostředí je velmi věrohodné, přesvědčit se můžete sami níže pod tímto článkem. Pokud vás však zajímá, jak takový telefon bude ve skutečném světle vypadat, máte jedinečnou příležitost. V případě, že byste chtěli podobný model zakoupit, na zahraničních portálech startují ceny na částce 200 dolarů, tedy v přepočtu asi 5000 korun.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články