Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

[Video] Podívejte se na plně funkční a zároveň nejmenší počítač Mini Mac.

Napsal

dne

Počátky počítačů o velikosti několika metrů jsou dnes již minulostí. Minimalizace vládne světem a hlavním prvkem dnešních počítačů je skvělý výkon a dokonalý design s minimalistickými rozměry. Právě tohoto pravidla se držel John Leake, tedy hostitel serveru RetroMacCast, který chtěl ukázat široké veřejnosti svůj skvělý projekt. Podle přiloženého videa se může na první pohled zdát, že se jedná pouze o nějaký klam, přesto nabízí tento pracovní stroj označený jako Mini Mac ethernet port, dva USB porty a HDMI výstup.

Uvnitř můžeme také najít Wi-Fi a Bluetooth s rozbočovačem pro bezdrátové připojení. Tento model je tedy trochu působivější, než původní Mac od jablečné společnosti. Mini Mac zabere oproti původnímu modelu pouze 1/3 velikosti, je to tedy opravdu pěkný drobek. Leake se zmínil ve svém podcastu, že mu sestrojení trvalo asi dvanáct hodin, přesto by raději přístě zvolil 3D tiskárnu.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články