Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Video: Jaké novinky nabízí poslední verze iOS 12.1 Beta 1?

Napsal

dne

Jak jsme vás informovali v předchozím článku, společnost Apple zveřejnila systémy iOS 12.1 a tvOS 12.1, přičemž nyní se na internetu objevují nejrůznější videa prezentující novinky a vylepšení v porovnání s předchozí verzí. Teprve začátkem tohoto týdne byla vydána finální verze iOS 12 pro veřejnost, přičemž nyní mají možnost vývojáři testovat další sestavení, které se soustředí na vylepšení stability a opravuje drobné chyby, na které uživatelé během používání narazili. Pro úplný přehled si prohlédněte přiložené video.

Jak uvádí řada vývojářů, nová verze nepřináší žádné nové, zásadní funkce a jen přináší slibovanou podporu skupinových hovorů FaceTime. Mimochodem, tato funkce měla být dostupná již ve verzi 12.0, což by umožnilo provozovat skupinové hovory až pro 32 lidí zároveň. Apple se taktéž soustředí na vylepšení podpory DSDS (Dual SIM Dual Standby) pro nové iPhony. Bližší informace zatím nebyly sděleny.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články