Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Velké srovnání: Apple Memoji vs. Samsung AR Emoji, kdo zvítězí?

Napsal

dne

Poté, co společnost Apple představila Animoji v rámci své nové vlajkové lodě iPhone X, jenž debutoval v září loňského roku, se konkurenční jihokorejský Samsung rozhodl představit svou vlastní verzi, která bylo do určitého bodu vyspělejší. AR Emoji od Samsungu bylo člověku mnohem více podobné, než Animoji v podání Applu. 

Apple Memoji vs. Samsung AR Emoji

Apple však v rámci letošní největší vývojářské konference WWDC 2018 představil novou, lepší verzi pod názvem Memoji, která je samozřejmě součástí systému iOS 12. Memoji dokáže vymodelovat velmi podobný obličej, který se shoduje s tím vaším. 

Vzhledem k tomu, že jsou si obě funkce tak podobné, vyskytlo se na internetu podrobné video, ve kterém je AR Emoji a Memoji porovnáno. 

Memoji je k dispozici v aplikaci Zprávy a FaceTime, a využívají modul TrueDepth iPhonu X. A právě proto je funkce omezena pouze pro tento model. Samsung AR Emoji jsou taktéž omezené a k dispozici pouze na zařízeních Galaxy S9.

Zdroj: MacRumors.com

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články