Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Letošní iPhone SE 2 poráží ve srovnání špičku od Samsungu.

Napsal

dne

Nový iPhone SE je rychlejší než vlajkové lodě z řad Androidu. Test youtubového kanálu AndroidAuthority testovali novinku v testu. Proti ní postavili současný top model Samsungu model Galaxy S20 Ultra. Zjistili, že je iPhone SE 2020 rychlejší.

Nový iPhone SE (2020) pohřbil iPhone 8 i zvětšené varianty Plus ...

Rozdíl už v ceně, kde iPhone SE 2020 začíná na ceně 12 990 korun a Samsung Galaxy S20 Ultra na 37 490 korunách. Oproti iPhonu nabízí o poznání zajímavější parametry. Nabízí například 6,9” AMOLED displej s rozlišením 3200 x 1440 pixelů, 12 GB RAM paměti, podpory 1 TB paměťových karet, špičkový fotoaparát a čtečky otisků prstů v displeji. V telefonu je procesor Exynos 990 s osmi jádry. Apple u iPhonu SE konkuruje tak maximálně v případě procesoru, ale RAM paměť je jen 3 GB s maximálním úložištěm 256 GB. Avšak i tak v rychlostním testu zaměřeném primárně na grafický výkon Galaxy S20 Ultra překonal.

Samsung pracuje na vyřešení problému s kamerou Galaxy S20 Ultra -

Musíme ale podotknout, že výsledky benchmarků rozhodně nedopadají jen ve prospěch nového iPhonu. Sice v některých testech Galaxy S20 Ultra poráží, v jiných zásadně ztrácí. Při probírání nejdůležitějších vlastnosti, z hlediska fotoaparátu či multitaskingu bude jasným králem Galaxy S20 Ultra. To zejména platí u autentizační metody, kvalitě displeje a výdrži. Na druhou stranu, stále je potřeba vzpomenout, že oba porovnávané stroje od sebe dělí obrovská cenová propast, která určitě jejich dispozice. 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články