Sledujte nás na sociálních sítích

Články

TrendForce zveřejnil informace ohledně představení iPhonu 13

Napsal

dne

Během dnešního večera, konkrétně od 19 hodin bude probíhat událost “Calofirnia Streaming” přičemž společnost TrendForce na poslední chvíli sdílela data o tom, co lze od letošního iPhonu 13 očekávat, stejně jako o výrobě a dodávkách zboží v první vlně. Jak poznamenala ve svém posledním článku, i přes omezený přísun určitých komponentů nebude výroba iPhonu 13 drasticky ovlivněna. Očekává se, že celková výroba iPhonů pro rok 2021 dosáhne 229,5 milionu kusů, což je meziroční nárůst o 15,6%, přičemž nadcházející modely iPhone 13 budou představovat zhruba 37%-39% roční produkce iPhonu od Applu.

Podle TrendForce budou modely Pro obsahovat až 1TB úložnou kapacitu jako volitelný upgrade a obnovovací frekvenci 120 Hz s technologií LTPO pro snížení spotřeby energie. Všechny čtyři modely budou vybaveny procesorem A15 Bionic vyrobeným procesní technologií TSMC 5nm+. Mimochodem, kromě toho budou všechny primární fotoaparáty všech čtyř modelů vybaveny stabilizací obrazu s posunem snímače. Zejména model Pro bude mít svůj ultraširoký fotoaparát upgradovaný na objektiv 6P s možností automatického zaostřování. Podobně jako pro iPhone 12 je funkce LiDAR k dispozici pouze pro model Pro řady iPhone 13.

Pokud jde o iPhone 13 mini, TrendForce očekává, že bude představovat méně než 10% celkové produkce iPhone 13, protože Apple zaměří své prodejní úsilí na další tři modely. Je taktéž přesvědčen, že Apple bude pokračovat v agresivní cenové strategii, kterou přijal pro loňské modely, aby přilákal kupující smartphonů a zvýšil své příjmy ze služeb prostřednictvím vyššího prodeje telefonů. To znamená, že agresivní ceny vykompenzují zvýšené příjmy ze služeb. Předchozí zvěsti naznačovaly, že iPhone 13 mini bude posledním „mini“ modelem, který Apple nabízí, přičemž řada iPhone 14 by měla sestávat ze dvou 6,1palcových a dvou 6,7palcových modelů. Chcete se dozvědět vše, co Apple oznámí během akce “California Streaming” – pak nezapomeňte sledovat náš magazín.

 

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články