Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Training Today for Apple Watch

Napsal

dne

Training Today for Apple Watch vám pomůže trénovat intenzitu tréninku a dny odpočinku

Dnes se v obchodě App Store objevila úhledná nová aplikace Apple Watch, která vám dá vědět, jak vaše tělo reaguje na cvičení, pomáhá předcházet zranění z přetrénování a kdy je optimální čas na trénink.

Training Today je v první řadě nezávislá aplikace Apple Watch, ale existuje  aplikace pro iPhone, která vám umožní zkontrolovat aktuální skóre obnovy a dozvědět se více o tom, jak jste ve formě.

Training Today používá data variability srdeční frekvence (HRV), která Apple Watch měří, společně se speciálním výpočtem k vytvoření skóre připravenosti k tréninku (RTT), které se pohybuje v rozmezí 1-10. Kromě skóre RTT aplikace dává pokyny jako „Jste připraveni na špičkový výkon,“ „Můžete trénovat tvrdě,“ „Trénujte jen lehce“ a „Dejte svému tělu nějaký čas na zotavení.“

Díky tomu, že Training Today vypočítává vaše RTT skóre pomocí metriky HRV, je důležité nosit hodinky i přes noc a tak získat přesná měření odpočinku a relaxace.

Na vývoji se podílel tým britských triatlonových trenérů a testoval na sportovcích s různými schopnostmi. Vzali si ucelený pohled na trénování pomocí pokročilých funkcí Apple Watch a sledují vaše zdraví 24 hodin denně. To umožňuje zpracovávání těchto dat za účelem vytvoření jednoduché a přesné připravenosti na trénink ( RTT) skóre, které vám pomůže dosáhnout vyšší cíle tréninku.

Aplikace také obsahuje bohaté Apple Watch komplikace s možností doladšní doporučení a nastavení intenzity.

Training Today je bezplatná aplikace z App Store a je také bez reklam.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články