Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Tipy od slavných lidí, jakým způsobem využít Apple iPad.

Napsal

dne

Včera bylo o zařízení, kterým je multimediální Apple iPad řečeno mnoho dobrých slov. Koneckonců, jeho existence oslavila již desáté výročí. Úplně první iPad byl totiž představen 27. ledna 2010 na tiskové konferenci Applu v Yerba Buena Center for the Arts v San Francisku a slavil nečekaný úspěch. Steve Jobs ukázal světu “velký iPhone”, který mnozí vnímali dvojznačně, ale později se ukázalo, že toto zařízení změní vše a vytvoří zcela nové odvětví. Čtěte dál…

Apple iPad se přirozeně stal v posledním desetiletí lokomotivou tohoto odvětví a dokonce i levné čínské tablety „bez jména“ obvykle disponují krycím jménem iPad. Společnost Apple nás v poslední době ujišťuje, že jeho tablety mění život kreativních lidí. Ale je to opravdu tak? Pojďme se společně podívat na to, jakým způsobem využívají slavní tablet od Applu.

Proč umělec potřebuje tablet?

Aniž bychom čekali na to, než se uživatelé začnou ptát na tuto otázku, odpověděl na ni sám již samotný Apple. Odpovědí byla ukázka prezentace na konferenci, kdy došlo k představení prvního iPadu Pro, obrovského tabletu, který nám umožnil nejen kreslit, ale také provádět jiné operace pomocí Apple Pencil.

Pro demonstraci se společnosti Apple podařilo předem připravit názory lidí z oblasti animace a dalších odvětví, kde musíte hodně kreslit. Všichni byli nadšení. Nakonec konečně vyšel gadget, který proměnil funkce tohoto zařízení na využitelné. Ať už se jedná o studium, nebo jiný obor, stylovou tužku od Applu si všichni rychle zamilovali.

Jak profesionálové používají iPad

Slavný umělec a kaligraf Pokras Lampas, který je známý všem pro neobvyklé, ale krásné grafické kresby. Už se jim podařilo pokrýt světově známá  nákupní centra, ale také největší objekty na světě. Dokonce existovala spolupráce s různými značkami, včetně Yandex a Lamborghini. Mistr tvrdí, že iPad mu ve své práci nejen pomáhá vytvářet , ale také ho činí svobodným. Jednoduše odstraňuje omezení, která digitální způsob kreslení ukládá ve formě počítače a analogu ve formě obyčejného papíru. Je těžké s ním nesouhlasit. Osobně jsem se dokonce pokusil začít kreslit, ale není mi to dáno. Příkladem je Nikita Replyansky, který využívá Apple iPad pro své profesionální ilustrace.

iPad jako pomocník na stavbě

Apple iPad využívají také architekti, stavbyvedoucí a další zaměstnanci na stavbě. Existuje pro něj mnoho tematických aplikací, například SketchUp, Revit, BIM-360 a mnoho dalších. To vše umožňuje nejen nastínit myšlenku toho, co se nazývá „na ubrousku“, ale také ji ukázat zákazníkovi přímo v zařízení. Samozřejmě to můžete ukázat na notebooku, ale iPad je mnohem pohodlnější, pokud nesedíte u stolu. Ano a AR dělá taky svou práci. Můžeme tedy říci, že iPad ve své historii vyrostl z jednoduchého způsobu konzumace obsahu a stal se skutečným nástrojem pro jeho tvorbu. Potvrzení tohoto lze považovat za slova slavného současného umělce.

IPad s tužkou Apple PENCIL používám ve všech fázích návrhu a REkonstrukce. POKAŽDÉ HO MÁM U SEBE – Vasily Krivoshein, architekt FOK č. 1

Proč je iPad tak populární?

Hádat se o tom, co je primárně důležité, zda popularita iPadu nebo dobré aplikace pro něj. S největší pravděpodobností se všechno vyvíjelo nějak komplexně. Společnost Apple vytvořila infrastrukturu, která funguje a umožňuje lidem používat smartphone, tablet, notebook a další produkty. Postupně přispěl k designu, výkonu a spolehlivosti. Díky tomu se iPad stal nejoblíbenějším tabletem, který milují i ​​ty nejhorlivější fanoušci Androidu.

Zaznamenali jsme velmi pozoruhodný případ uživatele, který byl zcela schopen přepnout na iPad a dokonce prodal svůj MacBook. Obzvláště potěšilo vydání iPadOS a jeho schopnost připojit externí příslušenství. Připojil si tedy paměťové karty, zpracovával fotografie a zveřejňoval je na webu. Máte to stejně, nebo si bez notebooku nedokážete představit život?

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články