Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Takhle by mohl vypadat iPhone 14 Pro. Prohlédněte si dokonalý koncept

Napsal

dne

Přestože do oficiálního představení letošních iPhonů zbývá poměrně dost času, na internetu se objevují nerůznější koncepty prezentující vlajkový model zahrnující aktuální trendy. Pokud patříte mezi netrpělivé fanoušky a chcete si prohlédnout, jak by vylepšený model vypadal v podání konceptu, rozhodně vás překvapí poslední projekt autora Technizo Concept. Ten totiž zveřejnil na svém YouTube kanálu povedenou vizualizaci, která se inspirovala uniknutým schématem zařízení.

Podle dostupných informací bude v mnoha směrech podobný, jako Apple iPhone 13 Pro, nicméně přinese dost zásadních rozdílů, které budou dávat smysl v případě mezigeneračního upgradu. Nejvýraznějším prvkem bude pravděpodobně přední kamerový systém, který nabídne úplně jiné rozložení, než bychom očekávali. Přední výřez již nebude spojený s vrchní hranou rámečku displeje, nicméně bude přímo součástí zobrazovací jednotky.

Otvory v displeji budou celkem dva, přičemž menší bude sloužit jako FaceTime kamera, zatímco větší zahrne prostor pro senzory Face ID. Podobné řešení používá například konkurenční Samsung, ale i další společnosti. Vydá se Apple tímto směrem, nebo si zachová standardní notch? Na to si ještě budeme muset pár měsíců počkat. Podle dostupných informací se však změna bude týkat pouze dražšího modelu, zatímco základní iPhone 14 si zachová stejný vzhled.

Příjemné změny se dočká i samotné rozložení fotoaparátů – ty nabídnou rozlišení až 48 megapixelů, což je oproti současným snímačům 12 MP opravdu velký rozdíl. Důvodem má být podpora 8K videa, což vyžaduje určité hardwarové úpravy. Tyto úpravy připraví iPhone na podporu očekávaného headsetu, který bude k dispozici pro veřejnost v průběhu následujícího roku.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články