Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Svět se zbláznil? iPhone s aplikací Fortnite za 10 tisíc dolarů

Napsal

dne

Nikdy jsem nehrál Fortnite. Né vážně. Vím, co to je, viděl jsem, jak ostatní hrají a dokonce zhruba pochopil, proč je celý svět takovou hrou tolik posedlý. Když však Apple odstranil Fortnite z App Store za porušení pravidel, já jsem na rozdíl od mnoha lidí v mém okolí nebyl vůbec naštvaný, ale uvědomil jsem si, že se plánuje zajímavá šarže, která se v tomto odvětví dlouho neděje. Nakonec, pokud by v případě skandálu kvůli zpomalení iPhone bylo okamžitě jasné, že Apple zaplatí pokuty a zůstane pozadu, pak mluvíme o skutečném posunu paradigmatu. Pravda, myslel jsem si, že se začnou měnit jiným způsobem.

Vzhledem k tomu, že Fortnite již není v App Store k dispozici a už nikdy nebude k dispozici, stal se iPhone s nainstalovanou hrou velice hodnotným zbožím, nebo si to alespoň někteří myslí. V každém případě se uživatelé sami rozhodli, že bez falešné skromnosti vystaví své chytré telefony do prodeje na eBay a dalších internetových stránkách za bizarní ceny.

Rychlá analýza sortimentu eBay ukázala, že existuje spousta lidí ochotných prodat iPhone za účelem velkého bohatství. Zjevně však vytvářejí ceny na základě svých vlastních – pravděpodobně ne nejvhodnějších – představ o hodnotě hry. Proto zde najdete iPhone Xs Max za 4 tisíce dolarů a iPhone X za 10 tisíc. Obecně, jak víte, zde není žádná vůně tržního hospodářství. Je to jen proto, že lidé zblázní a upřímně věří, že budou i ti, kteří chtějí koupit použitý smartphone za cenu 10 nových.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články