Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Společnost Apple vydala pro veřejnost iOS 15.2.1 a iPadOS 15.2.1

Napsal

dne

V případě, že patříte mezi aktivní uživatele a každou novou aktualizaci ihned instalujete do svého zařízení, máme pro vás skvělou zprávu. Společnost Apple totiž oficiálně vydala sestavení iOS 15.2.1 a iPadOS 15.2.1 pro veřejnost, díky čemuž si jej tak může nyní nainstalovat naprosto každý. Vzhledem k tomu, že Apple v minulosti podobnou verzi netestoval (samotná aktualizace taktéž neobsahuje rozšiřující popisek), pravděpodobně se jedná pouze o krytí a opravu bezpečnostních chyb.

Kromě výše uvedeného zahrnuje nejnovější aktualizace také opravy pro CarPlay a také sdílení fotek přes Zprávy. Svůj iPhone můžete aktualizovat na iOS 15.2.1 tak, že přejdete do aplikace Nastavení, vyberete Obecné a poté Aktualizace softwaru. Číslo sestavení pro tuto konkrétní aktualizaci je 19C63. Na iPhone 13 Pro Max má velikost přibližně 960 MB. Společnost Apple také přináší iPadOS 15.2.1 pro uživatele iPadu s opravou, kdy Zprávy nemusí načítat fotografie odeslané pomocí odkazu na iCloud.

V minulém měsíci jsme se dočkali vydání iOS 15.2, jenž bylo velkou aktualizací pro uživatele iPhonů. Aktualizace zahrnovala podporu pro hlasový tarif Apple Music, Hlášení o ochraně osobních údajů aplikace v Nastavení, nové funkce zabezpečení komunikace ve Zprávách a další. V současném okamžiku již probíhá beta testování verze iOS 15.3 (k dispozici pouze pro registrované vývojáře).

Apple has released iOS 15.2.1 with bug fixes

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články