Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Společnost Apple vydala iOS 14 beta 7. Jaké nabízí vylepšení?

Napsal

dne

Společnost Apple vydala během včerejšího večera další vývojářské sestavení. Tentokrát se jedná o již sedmé beta verze iOS 14 a iPadOS 14. Poslední aktualizace je  k dispozici ke stažení přes Wi-Fi prostřednictvím nabídky „Aktualizace softwaru“ a také na vyhrazeném portálu Apple. Kromě obvyklých změn pro aktualizace, jako je vylepšená stabilita a opravy chyb, obsahuje iOS 14 beta 7 inovaci v kolekci tapet: pro populární tapety s duhovými pruhy je nyní k dispozici tmavá verze. Čtěte dál…

Co je nového v iOS 14 beta 7

Před iOS 14 beta 7 byly tapety s duhovými pruhy k dispozici s mnoha barvami pozadí, ale neexistovala žádná verze tmavého režimu. Pokud jste například vybrali tapetu s duhovými pruhy a zeleným pozadím, zůstala zelená, i když iPhone přešel do tmavého režimu. V nové beta verzi iOS 14 váš iPhone automaticky přepíná mezi světlou verzí duhové tapety a tmavou verzí.

Kromě toho Apple změnil přidané kategorie pro Knihovnu aplikací, která automaticky seskupuje programy podle témat a uvolňuje místo na ploše. Kategorie jsou nyní sociální, pomůcky, produktivita, finance, informace, čtení, kreativita, ostatní, zdraví a fitness, nakupování, jídlo „Zábava“, „Cestování“, „Hry“, „Arkády“ a „Vzdělávání“.

Kdy vyjde veřejná beta verze?

Oficiálně jsou aktualizace původně distribuovány pouze uživatelům, kteří jsou registrovanými vývojáři. O něco později, až bude aktualizace k dispozici, bude otevřena pro účastníky programu testování beta. Ale kdy přesně se to stane, nikdo neví. Apple obvykle vydává veřejnou beta verzi den po vývojářské verzi, což znamená, že veřejné sestavení výše uvedeného operačního systému může vyjít již dnes 4. září 2020.

Zdroj: MacRumors

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články