Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Společnost Apple vydala iOS 13.7 pro veřejnost. Co je nového?

Napsal

dne

Nový měsíc je tady a s ním přichází aktualizace operačního systému iOS 13. Tentokrát se Apple rozhodl vydat finální sestavení iOS 13.7 pro veřejnost, přičemž na iPhony přináší zajímavou novinku. Vzhledem k současné situaci kolem pandemie Koronaviru se kalifornský gigant rozhodl přidat funkci “Oznámení o kontaktech s nákazou” přičemž je třeba upozornit, že nástroj prozatím nepodporuje Česko ani Slovensko.

Apple Launches iOS 13.7 with Contact Tracing Without an App

Pokud si chcete nainstalovat nejnovější verzi do vašeho iPhonu, doporučujeme před procesem dostatečně zazálohovat vaše osobní data prostřednictvím iCloudu, případně přes iTunes. Následně stačí na vašem telefonu přejít do Nastavení – Obecné – Aktualizace systému a vyčkat na vyhledání.Pokud se aktualizace nezobrazí, pak zůstaňte trpěliví, jelikož mohlo dojít k přetížení serverů, odkud se instalační balíček načítá. Mimochodem, kromě výše uvedené novinky jsme se dočkali také nové nálepky memoji, nebo třeba sdílení složek na iCloudu Drive z aplikcae Soubory. Samozřejmostí je vyšší stabilita a řešení předchozích chyb.

iOS 13.7 available: this is new | News1 English

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články