Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Společnost Apple vydala iOS 12.1 Beta 2. Jaké jsou novinky?

Napsal

dne

Společnost Apple během včerejšího večera vydala již druhé testovací sestavení operačního systému iOS 12.1 pro všechny registrované vývojáře. Vzhledem k problémům s nabíjením obsahuje tato verze opravu, která se týká iPhonu XS , XS Max a dalších zařízení se systémem iOS. Podle některých uživatelů nebylo možné zařízení dobít prostřednictvím certifikovaného kabelu Lightning, jestliže nebyla obrazovka aktivní. Bylo tedy třeba telefon dostat na domovskou obrazovku. 

Výsledek obrázku pro ios 12.1 beta 2

Jakmile se telefon opět dostal do neaktivního režimu, dobíjení bylo přerušeno. Tato problematika dostala označení ChargeGate a bližší informace si můžete pod tímto slovem vyhledat na internetu. Kromě dalších drobných oprav týkající se stability a bezpečnosti jsme se dočkali 70 nových Emoji symbolů v aplikaci iMessage. K dispozici jsou tedy nyní například ikony spadající do odvětví softbalu, frisbee a lakrosu, ale mnoho dalších zajímavých znaků, které rozhodně potěší. Společnost Apple také do nové beta verze připojila dlouho očekávané skupinové hovory FaceTime, do kterých se může současně připojit až 32 účastníků.

Jestliže máte vývojářský účet, instalační balíček si můžete okamžitě stáhnout, a to buď jako OTA (over-the-air) aktualizaci, případně přes oficiální stránky společnosti Apple.  Tato aktualizace totiž zahrnuje podporu eSIM, kterou bude možné využít u operátora T-Mobile.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články